Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom elérni azt, hogy a...

Hogy tudom elérni azt, hogy a bizonyos zenéknél kiadja az album borítót? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom hogy sok számnál a gép nem mutatja az album borítót (se a Windows Media Player, se az iTunes), és telefonra rátéve sem mutatja. Viszont más számoknál meg mutatja. Mit kell csinálnom ahhoz, hogy mindnél mutassa?

2015. szept. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem mutatja mert szarul van megadva az előadó neve. Hangról pedig nem fogja neked kiadni.
2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...vagy esetleg az album neve nincs beírva az mp3 infójába.
2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jobb klikk -> properties -> details


Minden adat meg van adva, még sem adja ki. Ezek közt van olyan aminek már eredetileg is meg volt adva, még sem mutatta, de olyan is aminek én adtam meg utólag, és szintén nem...

2015. szept. 27. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
És jól is van megadva.
2015. szept. 27. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nics az ID tag-ben megadva borítókép. Megoldás az MP3TAG nevű programocska.


Ezzel tudsz ID tag-et szerkeszteni, többek között borítóképet betenni.

2015. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!