Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés
Már sokszor gondolkodtam, hogy venni kéne végre új monitort és most jött el a pillanat. vannak elképzeléseim. 24-30" körül szeretnék, 80 ezret szánok rá max, full hd az tuti. Nézegettem az LG márkákat ott nagyon szépek vannak, viszont annyira nem értek a monitorokhoz. Tudnátok nekem ajánlani a megadott infók alapján monitort illetve mesélne kicsit nekem valaki hogy mit kell nézni egy monitoron hogy biztos jót vegyek? Azt elfelejtettem mondani, hogy Játékhoz kell leginkább. Köszönöm előre is a segítséget.

2015. okt. 3. 14:27
 1/1 Tesla69 válasza:
Ha játékokhoz kell, főleg ha fps-ekhez akkor fontos hogy a válaszidő minnél kissebb legyen, hogy ne legyen ghost effect. A "prók" majd azt mondják hogy 1-2ms vegyél, de nekem pl dell u2312hm-em van aminek a valaszideje 8ms és tökéletesen lehet rajta jatszani (cod, bf nem vettem eszre semmi feltunőt). Ha moba vagy rpg játékokat jatszol inkább akkor a válaszidő nem fontos. Ami általanosan a monitoroknál fontos : mindenféleképp led legyen (nem is tudom h lcd-ket gyartanak e még egyáltalan), meg ha teheted IPS panellel vedd, sokkal jobb rajta a kép, újabb tehnológia. De ha kis válasz időset akarsz azokból azthiszem csak TN paneles van.
2015. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!