Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig lehet ingyenesen...

Meddig lehet ingyenesen frissíteni Windows 10-re?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

1 évig. Kb július vége.

De úgy egyáltalán nem jó ötlet.Ha előző rendszere mázolod fel utána rakdj újra tisztán mert érhet meglepetés majd.Instabil rendszered lesz.

2015. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosabban?
2015. okt. 3. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Arra,hogy ha ráfrissited az előző rendszerre,akkor instabil rendszered lesz..

Tele ilyen kérdésekkel az oldal,ahol írják.

Nem hiába van annyi sok panasz,hibák is a 10re.

2015. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mázlistának kell lenni, hogy ilyen instabil rendszerre frissülj, cégnél én szoktam a gépeket is frissítgetni mert egyedüli szoftverfejlesztőnek úgysincs elég dolga, (+ itthon is így szoktam a sajátjaim) és még életembe nem találkoztam ilyennel, hogy instabil lenne frissítéstől a rendszer. Ez a win 7 -> 8 - 8.1 - 10re való upgradelésekre vonatkozik.
2015. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ráér még várnom ezzel azt hiszem Július végéig akár?
2015. okt. 3. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Akár, de átviszi az aktiválást ha isoba letöltöd a lemezképet és úgy frissítesz, nem pedig beépített windózos frissítőből, még akkor is ha nem valódi az aktiválásod. Tehát valószínűleg azután is tudsz majd frissíteni elég könnyen.
2015. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt hogyan is lehetne? :')
2015. okt. 3. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs MSDN felhasználód (gondolom nincs) akkor valamilyen torrent oldalról letöltöd a hivatalos windóz 10 MSDN lemezt, tiszta telepítésnél nem viszi át az aktivációt, csak frissítésnél, tehát nem kell rábootolni csak elindítani belőle a setup.exe -t. Azért fontos, hogy MSDN-est töltsd le, mert az az eredeti - módosítatlan win10 lemez, és csak megbízható oldalról érdemes letölteni.
2015. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

mint a dirtywindows

2015. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Körülnézel jobban ha rá érsz,akkor megbizonyosodhatsz,hogy elég sok embernek a rá frissítés miatt problémás a 10.

Sok gépet én nekem kell megcsinálni rendesen,van akinek ez miatt nem tetszett a 10,mert ő hülye módon fel frissítette a másikra és hibádzót utána.Aztán megy a sz.rozás.


Az biztos nagyon ajánlatos frissítés után egy tiszta újratelepítés!

2015. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!