Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a képernyő méretét?

Figyelt kérdés

A képernyőm 19 colos, 4:3-as arányú, a felbontás 1024x768.

Alaphelyzetben a csuszkákat nem kellet használni.Tegnap óta viszont a képernyő szétcsúszott, emiatt a vizszintes csuszkát is kell használni, amit korábban csak nagyon ritkán kellett.Emlékezetem szerint semmi olyanhoz nem piszkáltam hozzá, ami ezt a jelenséget okozta volna.Vagy mégis?

Kérlek segits e problémám megoldásában.

Köszönöm!


2010. márc. 16. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ctrl+0
2010. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sem a + nullával, sem az O-val nem állt helyre!

Egyébbként észrevettem, hogy a függőleges csuszkát is többet kell használni.

2010. márc. 16. 10:10
 3/9 anonim ***** válasza:
start-vezérlő pult-megjelenités
2010. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17:55 Na és hogyan tovább?

Témák? nem

Asztal? nem

Képernyőkimélő? nem

Beállítások? 1024x768-on volt, most is annyi!

Akkor mi a megoldás?

Mert nagyon idegesítő ez a csuszkás "játék"

2010. márc. 16. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarra lefordítva az első válaszom: kontroll(Ctrl) és nulla(0) egyszerre nyomva.Ha nem segít Ctrl és egérgörgető vagy + és - értelem szerűen.
2010. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudjátok milyen idegesitő, ha valami egyszer csak a feje tetejére áll és nem tudot miért és mit kezdjél a helyzettel.Ilyenkor legyen annyi lélekjelenléted, hogy irj ide a "gyakotiba".Én is ezt tettem.Már "hót" id

eg voltam a fent leirt jelenséget látva.

Kedves 16:22. A Ctrl-t nyomtam folyamatosan, előbb a nullával, majd az egér görgőjével.A kép meg sem mozdult.Közben valaki telefonált.Nyomd az Alt Gr-t és a balra nyilat.A kép elfordult kilencven fokot.Gondoltam itt a vég.De szerncsére addig nyomkodtam, amig vissza nem állt.Ezt követte a végjátszma a 16:22 harmadik javaslata. Azóta is örülök.Ideirom a nyomaték kedvéért a megoldást az én bukfencemre.Nyomj kontrolt, de ne engedd fel a gombot, amig a plusz (+) és a minusz (-) okkal helyre nem áll az elba**ott hibajelenség.

Köszönöm tizenhat : huszonkettő.

(egy - tamás)

2010. márc. 17. 19:59
 7/9 anonim válasza:
19 "os monitornál 1024x768 az szar...1280x1024 re rakd.
2010. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

19 "os monitornál 1024x768 az szar...1280x1024 re rakd.

A fenti javaslatot a 17:57 alatt jegyzett válaszolóm irta.

Amivel kissé meggyült a bajom.Mégpedig amit irtál az nem a kérdésemre adott válasz egyrészről.Másrészről talán azt az anyagcsere végtermékét mellőzhetted volna.Ha kulturált ember lennél, akkor ilyen nagy nyilvánosság előtt a 1024x768-at nem minősitetted volna annak, ahogy tetted.

Az előtted lévő válaszoló megértette a problémámat és nagyon röviden, lényegre törően tett - kulturáltan - ajánlatot a megoldásra.Nagy sikerrel.

Javaslatod mellett azért nem megyek el szó nélkül, elismerve, hogy egyes szaklapokban olvastam az általad javasol méret használatát, de abban a tartományban a betőméretek és egyebek, számomra nem élvezhetőek.Ehhez további kommentet nem fűzök.

Ha legközelebb rászánod magad válasz irásra, mutatkozz be a kulturált oldaladról.Nagyobb sikered lesz.

2010. márc. 27. 17:03
 9/9 anonim válasza:
Tudom, hogy már nagyon régi a kérdés és a probléma is megoldódott így nem is feszegetem a témát. Viszont annyit hozzátennék, hogy ha legközelebb rászánod magad kérdés írására, akkor ne a nagyképű, ki ha én nem paraszt oldaladról mutatkozz be. Sikered nem lesz nagyobb, de nem néznek egy népművészeti cserépedénynek. (Láttam a ronda szavakat nehezen viseled, így mellőzöm.) Ui.: az elba**ott hibajelenség nem szebb szó, mint a szar.
2017. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!