Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért használ ennyi memóriát...

Miért használ ennyi memóriát a frissen újrarakott gép?

Figyelt kérdés

Van egy aspire one d260 notebookom. Ma újraraktam az egész rendszert és felraktam a drivereket, viszont az 1 gb os RAM ból 900at már egyből lefoglal a rendszer (úgy hogy semmi nincs felrakva a drivereken kivül).

A hivatalos oldalon néztem a drivereket, nincs újabb hozzá.

rendszer: Windows Starter



2015. nov. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendszer követelménye minimum 1GB 64 bites rendszernél 2GB nem véletlen.
2015. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha érdekel mi használ ennyi memóriát a feladatkezelőben megtalálod a választ.
2015. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
32 bitest használok. Ahhoz elégnek kellene lennie az 1g ramnak. Nah meg 400 körüli memória használat lenne a reális, és nem 900
2015. nov. 30. 17:42
 4/5 anonim válasza:
Ez már nem a Win XP.
2015. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy mennyi a reális azt az operációs rendszer dönti el. Hogy ő mennyit gondol reálisnak.

Nyilván ebbe beletartozik a gyorsítótár is.

Meg lehet próbálni növelni a virtuális memóriát. A teljesítmény beállításoknál. De én ennek a gyakorlatban nem sok hasznát láttam... Érdemes lenne az 1GB-os modult 2 GB-osra cserélni.

2015. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!