Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek feliratkozóka...

Hogyan szerezzek feliratkozókat YouTube -on?

Figyelt kérdés

Beismerem 10 éves vagyok.

Indítottam egy YouTube csatornát Minecraft ozásra.

Ugye 4. osztályban már zajlanak a feliratkozó háborúk,

Nem akarok a videóimban beszélni , mert ciki lenne leülni kamerával és mikrofonnal a géphez , vagy az Xbox One -om hoz úgy hogy anyám közben beszél, vagy alszik.

Nem is mernék megszólalni, félénk vagyok, ezért szerintetek hogy szerezzek feliratkozókat , hogy ne nevessenek ki?

( Légyszíves csak értelmes választ írjatok! )



2015. dec. 12. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
töröld a videókat és éld a gyermekkorod.. nincs mód hogy ne nevettesd ki magad már itt is megtetted.. majd rájössz hogy a gyerekes "kuki"méregetések semmire nem jók
2015. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És szerintetek beszéljek ezekre a trágya videókra?

(nem vagyok gépfüggő)

2015. dec. 13. 00:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösz, csak azert inditottam csatornát mert mindenki azzal menőzik, hogy kapott egy play buttont, és ezert csinaltam hogy legyen nekem is.
2015. dec. 13. 00:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekben szerintem felesleges bent lenni. Te még csak 10 vagy, mit csodálkozunk, a sok felnőtt is ebben éli ki magát. Mivel lesz neked jobb, hogy ott egy nagyobb szám lesz, mint az osztálytársadnak?

Szerintem csak az időd megy el vele.

2015. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, rajtad kívül 20 millió 10éves indított minecraft csatornát.
2015. dec. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tabaki ***** válasza:
100%

Nehogy már attól legyél májer, hogy azt utánzod, amit mások jobban csinálnak. Elhiszem, hogy tíz évesen elepedsz érte, de ott egye meg a fene, ha a büdös életben nem lesz olyan gombod. Ha van mondanivalód, csinálj videót, ha nincs, akkor meg ne. Egyébként meg beszéd nélkül nehéz lesz érdekes vidiket csinálnod, pedig a feliratkozókhoz az kell, nem holmi furfangok.

Ha nem is pont a videóhoz, de valami értelmes dologhoz csak értesz (vagy legalább szereted csinálni). Adj neki ezerrel, aztán, ha abban jutsz valamire, majd te leszel az érdekes, nem a húsz másik arc a gombokkal, akik mind ugyanazt csinálják.

2015. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tanulj meg hangszeren játszani vagy valami idegen nyelvet vagy valamit amit a többiek nem tudnak.. és megmondhatod nekik hogy ti mind ugyanazt az egy dolgot tudjátok csak csinálni én valami jobbat amiben van is érték..
2015. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ne csinálj videókat... Annyi idióta kisgyerek van a youtubeon, pl. Laszlo Mojzes... Nem sértésből mondom. Ha akarsz youtubeozni, akkor hajrá, ha nem, akkor ne. Pl. én is elkezdenék egy csatornát, de sok ok miatt nem kezdem. 1.: egy kezdőnek mostanában semmi esélye sincs még arra se, hogy egyáltalán 100 embernél többen megnézzék az első videóját. 2.: ha eljut egy szintre a csatorna, akkor szó szerint beleszólnak az életedbe, hogy legyen minecraft videó, ez meg az stb.. És ezt kevesen tudják jól kezelni. A rajongók nyomásást van, aki letojja (joggal), van aki próbál megfelelni (de úgyse fog több száz/több ezer főnek megfelelni egyszerre), és van az, aki tényleg jól kezeli ezt (pl. Vidman. Havonta csinál videókat, de azok mindig minőségiek) 10 évesen biztos sok időd van, de hagyjad inkább.

3.: Ha nem szerkeszted agyon a videóid, nem aftereffectselsz be egy csomó mindent, nem photoshoppolsz, akkor igénytelennek fognak nézi, megbélyegeznek kezdőként örökre. (de ki az aki csomó pénzt fog tojni az adobénak??? Legalábbis én így gondolom)

4.: rengeteg rossz előítélet van a 10 évesekről. Vannak okosak, de az nem azt jelenti, hogy jók videózásra.

5.: Nem addig van a youtubeozás, hogy beszedsz mondjuk 50 feliratkozót (nem számoljuk bele a családot/barátokat), mert azokat meg is kell tartani.

stb.


15f

2015. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amíg nem nő meg az igazi, addig is valamit össze kell mérni... nemde? :D


Hülyeséget félretéve, én sem értem ezt a versengést. Bevételed nem lesz belőle, mert a nézőid 99,9%-a szintén tíz éves, AdBlock-al a gépén, tehát az ég világon senki sem fog rákattintani a hirdetésekre. A feliratkozók száma pedig semmit nem jelent. Az, hogy sokan megnéznek egy videót, nem jelenti azt, hogy bármi értéket képviselne! Ott van a magyar kultúra szégyene, a nóta illetve muzsikatv! Rengetegen nézik, de színvonalban kevés dolog van ami alulmúlja: talán a kisgrófó youtube csatornája. (Ami szintén hihetetlen népszerűségnek örvend, pedig attól rosszabbat tényleg nem tudok.) Két dolog lehet népszerű: ami jó és ami nagyon rossz! A többieknek sincsen igazi népszerűsége, csak találtak egy célcsoportot aki vevő a hülyeségükre. 1x-1x belefutottam már én is ilyen "gémpléj" videóba és állítólag "rohadt vicces" és "nagyon jóóóóó" volt de egy citrom elfogyasztása is több mosolyt csalna az arcomra...


Előttem írták:

"Ha nem szerkeszted agyon a videóid, nem aftereffectselsz be egy csomó mindent, nem photoshoppolsz, akkor igénytelennek fognak nézi, megbélyegeznek kezdőként örökre."


Ez nem így van. Attól, hogy valami giccses még lehet hulladék. SŐT! Előre elnézést kérek ezért a linkért: https://www.youtube.com/watch?v=zErbVsIfBwU Bár a negatív példa is példa...

És egy másik példa, ami igazolja, hogy mindenféle effekt nélkül létre lehet hozni egy színvonalas és népszerű videót. https://www.youtube.com/watch?v=lqmORiHNtN4

Persze ehhez kell tehetség és mondanivaló is. Ez nyilván nem összemérhető a két előadó esetében.

Szóval a kevesebb néha több... sokkal több...


Én azt javaslom keress egy olyan hobbit, amiben igazán örömöd leled és legyél benne jó. Ne a népszerűségért, hanem magadért. Ha pedig elég jó vagy benne, akkor ezt mások is értékelni fogják!

A minecraft videókból már annyi van, hogy én külön szűrőt is készítenék hozzá szívem szerint, hogy elkerülhessem. Egy újabb tömegcikk senkinek sem kell. A többiek nyilván attól népszerűek a maguk korosztályában, hogy számukra "vicces" dolgokat mondanak amit a többiek értékelnek. Tehát hang nélkül ez nem oldható meg. Próbálkozhatsz vele, de én mégsem javaslom ezt. Csinálj valami értékelhetőt.

2015. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: De az esetek többségében sajnos így van. Gameplayt én sem nagyon nézek, csak akkor, ha nem tudom hogy játsszak ki egy szintet. A minecraftban nincs mit kijátszani, meguntam.
2015. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!