Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért remeg a laptopon az...

Miért remeg a laptopon az egérmutató? Touch pad hiba?

Figyelt kérdés

Most kezdte el csinálni, a gép egy hetes sincs.

Utána olvasgattam, és valami olyat írtak, hogy az érintő panel valami interferenciát érzékel, ami lehet nem is hülyeség, mert ahogy 2-3 centire a touch pad felé helyezem a tenyerem, akkor elkezd ész nélkül remegni az egérnyíl, anélkül, hogy hozzáérnék.

Mondjuk most abba hagyta, de kb fél órája még nagyon durván remegett, és volt hogy magától jobbról balra "közlekedett" teljes képernyő szélességben, közben kijelölt ezt azt, ikonokat mozgatott, szóval szabad életet élt a nyilacska.

Lehet valami elektromos túltöltődés miatt kergült meg?

Valaki tapasztalt már hasonlót?

Nem sok érdemleges infó van a témával kapcsolatban, milyen hibák okozhatják ezt a jelenséget.

Biztos hogy nem szoftver hiba, mert régebbi illesztővel is ezt csinálta, aztán vissza raktam a legfrissebbet, de ugyan az volt.

Újraindítások után sem javult a helyzet.

De most "megnyugodott".



#hiba #touchpad #egérpad #laptop #remrgés #mutató remegés
2015. dec. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
10+ sor, de egy pontos típust nem sikerült leírni..
2015. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-erre kiv vok én is,mert még soha senki nem tudta megválaszolni
2015. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 direkt nem írtam típust, mert ahol eddig a témával kapcsolatban olvastam, mindenhol a típust szidták, és senki nem a kérdésre válaszolt, mint ahogy te sem.

Ha Lenovo-t írtak az szar, ha Asus-t akkor dobd ki vegyél újat, ha Dell-t akkor ez tök normális jelenség.

Na ennyit erről.

A típus teljesen lényegtelen, minden laptopban ugyan olyan elven működik a touch pad, kb mint a kapacitív kijelzők a mobiloknál.


#2 mostanáig keresgéltem, de sehol nem tudták megmondani az okát, még a szervizekben sem ahova ilyen hibajelenséggel vitték be a gépeket.

2015. dec. 14. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!