Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le többször,...

Miért fagy le többször, egy-egy pillanatra a Windows 10?

Figyelt kérdés

2-3 hete frissítettem a gépem a Windows 10-re (win7-ről) és azóta néha egy pillanatra lefagy a gép. Az elején csak film nézés közben vettem észre, azt hittem, hogy a hanggal lehet valami, de később kiderült, hogy nem csak a hang fagy, hanem az egész gép.

A húgom laptopot használ, nála is frissítettem a Windows-t és nála is megjelent ugyanez a probléma. Mi lehet a gond? Hogyan lehet kiküszöbölni ezt?

Amúgy a Microsot hivatalos oldaláról frissítettünk mindketten... nem tudom, hogy ez számít-e valamit...



#Windows #fagyás #Windows 10 #windows 10 fagyás
2015. dec. 15. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fent maradt valami inkompatibilis komponens vagy driver az előző rendszerből, esetleg csak átmentett beállítások szerencsétlen kombinációja. Érdemes csinálni egy tiszta telepítést, a frissítés mindig necces volt az összes windows verziónál. Az aktiválás miatt nem kell aggódni, a dolog a microsoft szerverein van tárolva. Felrakod tisztán a rendszert (nem írsz be kulcsot), és automatikusan aktiválódni fog, amint először netre csatlakozik.
2015. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó, ez megnyugtató:) Ha nem kapok más megoldást, akkor mindenképp újra fogom telepíteni.

Köszönöm a gyors és hasznos válaszod!

2015. dec. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!