Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia m4 aqua 13 mpxes...

Sony Xperia m4 aqua 13 mpxes kamerája vs apple ipod touch 5. gen 5mpxes kamerája. Hogy lehet hogy az ipod szebb képet csinál?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a telefont, nagyon nyomták, hogy jó a kamerája. De szerintem egyértelműen szebb képet csinál az ipod. Élesebb, szebb színek, a sony képe fakó és egyáltalán nem éles. Ez mitől lehet? Tapasztalatok?

2015. dec. 22. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szimplá az Ipodéba jobb az anyak minőség+technologiától is függ (HDR)
2015. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az optika minősége nem a pixelszámtól függ.
2015. dec. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A sony azért nem csinál jó képeket mert az ipodnak nagyobb a felbontása. Lehet 5 megapixeles kamerával is jó képet csinálni és lehet povsék képeket egy 23 megapixelesével. Az m4 aqua egyébként is egy olcsó kamera van benne de ha igazán jó képet akarsz csinálni akkor válazd a sony xperia z5 telefont bár arra gondolom nincs pénzed. (nekem m4 aqua volt de most már z5 premium és látszikba külömbség
2015. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!