Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem egyfolytában lassú,...

A gépem egyfolytában lassú, torzul a hang, programok lassuak Még lassabb a gép ha fut a qtorrent le\feltöltés? Virus nem hiszem már volt fönt mindenféle virusirto most AVG van fenn Régebben nem csinálta ezt Csak most. Pedig minden új

Figyelt kérdés

2.80GHZ,2. 00GB RAM Nvidia GeForce 8500 GTI winchester 200GB

(winrar kicsomagolás 700MB 10 perc, DVD kiirás ashampooo val 1 ora)


2010. márc. 25. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neked vónék formatálnék meg felgórnék egy új oprendszert. Oszt ha utána is ilyen akkor a hardverrel van a baj.
2010. márc. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a kérdést. De ha úgy értetted, hogy ugyanaz maradt a konfigod (és kizártál minden szoftveres hibát) és úgy lassult be akkor szerintem az alaplapod döglődik. Vagy a táp. Nálam kondi hibánál voltak ilyenek. Nézd meg nem púpos-e valamelyik.
2010. márc. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Winchester az UDMA 5 vagy 6 módban megy?
2010. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
formatáltam már vagy 20 szor és akkor persze jó minden mert nincs rajta semmi de mikor már felrakom a szoftvereket akkor meg már egyből egyre lassabb lesz, és mikor boot-ol akkor is a XP emblémánál...majdnem 10 perc mire vége...am meg nincsenek pupok se, és most vettem bele ezt a 2.80-as procit a többi max. 1 évesek
2010. márc. 25. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Tipp: WWW.ubuntu.hu Download/telepítő lemez készítése/ubuntu kipróbálása telepítés nélkül


Ez garantáltan nem baszarint el semmit, viszont le tudod csekkolni, hogy az XP szarakodik vagy hardverhiba. Xp drivereket használsz vagy sajátot? Töltsd le az alaplap gyártójának a honlapjáról a legújabb drivereket azt próbáld meg azzal.

2010. márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
asját hardverek
2010. márc. 26. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:

saját hardver szoftvereket használok de viszont a videó karit már a internetről szedtem mert

az a frissebb verzió.amúgy meg ok csak nem tudom kezelni az ubuntu-t mivel az linux és azt még nem tudom kezelni :S

2010. márc. 26. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a windows. A live CD nem telepít fel semmit sem. De meg tudsz nézni egy két dolgot, hogy ott milyen a sebessége. Másolás, tömörítés. Ha szánsz rá pár órát akkor pedig komolyabb alkalmazásokat is letesztelhetsz. Szerintem próbáld ki. Veszteni nem vesztesz vele. A kezelése grafikus és kb egy az egyben olyan mint a windowsnál.
2010. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor le tudom futtatni normálisan a legtöbb programot ami kell nekem?... és a játékok? úgy tudtam azokat nem tudja futtatni a linux...
2010. márc. 28. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!