Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a laptopon az...

Hogyan tudom a laptopon az írásjeleket előhívni? Sajnos pl. az Alt+8221-et nem tudom beütni, mert nincs külön számokhoz kapcsolódó billentyűm. Gondolatjel kellene.

Figyelt kérdés
Ha lenyomom az altot, a + jelet már nem tudom leütni, mert, az shift és 3. Köszi.

2016. jan. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

nyisd meg a karakter táblát és onnan másold ki

vagy innen: -

de a gondolatjelhez nem is kell billentyű kombó, mert a shift mellett van erre külön billentyű


vagy nem értem a problémát...


22F

2016. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1.

"de a gondolatjelhez nem is kell billentyű kombó, mert a shift mellett van erre külön billentyű " - Az a kötőjel-

A gondolat- vagy párbeszédjel az vagy Alt Gr + mínuszjel ( hosszú), vagy Ctrl + mínusz jel ( közepes).

Írott szövegen - pláne irodalmi szövegben - hiba a párbeszédeknél a kötőjel használata.

2016. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Veszek szerintem egy billentyűzetet.
2016. jan. 5. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
"Veszek szerintem egy billentyűzetet." - Valószínűleg anyagilag nem fogsz belerokkanni. :-)
2016. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez jó poén volt. Ja, mint ha valami több szàzezrforintos téma volna.
2016. jan. 5. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaja, mondjuk egy ilyen:


[link]

2016. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is tiszta olcsóság:


[link]

2016. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!