Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az L. A. Noire magyarosítása...

Az L. A. Noire magyarosítása után minden perfekt, leszámítva azt, hogy a 'Konzul autója' című küldetés kezdeténél a magyar szöveg átvált németre. Miért?

Figyelt kérdés

Szépen, sorjában végigcsináltam a leírtak alapján a magyarosítást. Működik, meg minden - ám de a 'Konzul autója' című küldetésnél a felirat hirtelen átvált Németre és az egész játékmenet utána csak Németül lesz élvezhető.


Saját véleményem szerint nem rontottam el semmit, hiszen az utasítás szerint csináltam meg a magyarosítást (lehetőleg az: olvasd el a leírást alaposan hozzászólásokat mellőzzétek legyetek kedvesek!).



2016. jan. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alighanem19 ***** válasza:
Na, a "perfekt"-től azért távol áll, mikor én belenéztem, orbitális félrefordításokat láttam, pl. a "broad" (csaj) valamiért "széles" lett, a "copper" (zsaru) "rezes", és így tovább.
2016. jan. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csori96 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki tudna segíteni, mivel nem tudhatjuk, mit rontottál el, valamit biztosan.
2016. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, hát .. a gebasz ott kezdődik, hogy még mindig nem találtam megoldást, pedig minden lehetséges verziót megcsináltam: launcher fájl felülírása, aztán törlése, a .tmp -t átírni .exe -re, aztán az out.wad.pc.txd-t simán csak out.wad.pc -re .. de nem mükszik sehogy.
2016. jan. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!