Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik egyik...

Miért nem működik egyik hangeszköz sem?

Figyelt kérdés
Be van dugva minden, jó csatlakozóba, de mégsem szól semmi. Azt írja ki, hogy Nincs csatlakoztatva. Már csináltam visszaállítást is, frissítést is és újra telepítettem a drivert is, de mégsem jó.. A HDMI is néha rossz. Ugye filmezésnél azon megy át a hang, de néha már az is azt írja ki, hogy nincs csatlakoztatva.. Most a hangkártyámnak és a videókártyámnak van valami baja vagy mi? Légyszíves segítsetek. Előre is köszi!

2016. febr. 7. 11:25
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:

Ha a TV-n keresztül hallgatod, akkor a videókártya szolgáltatja a hangot. Ha az elő- vagy hátlapi hang kivezetéseket használod, akkor a hangkárya. Az asztal jobb alsó sarkában mindig állígatni kell a hangeszközt, attól függően, hogy melyiket akarod hallgatni. (Hangszóróra jobb gomb> Lejátszóeszközök ami éppen kell) Ha ezek ellenére volt rossz, akkor az előző driverből maradhatott valami a rossz eltávolítás (uninstall) miatt.

Tudom nem sok a válasz. Videókártyát nem váltottál? Esetleg gyártót? Sosem volt jó, vagy valami változtatás után romlott? Van külön hangkártya vagy az alaplapi?

2016. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra romlott el, de már sikerült megcsinálni. Úgy csináltam, hogy letöröltem az illesztőprogramot és nem én telepítettem újra, hanem hagytam, hogy a gép telepítse az újraindítás után.
2016. febr. 12. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!