Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kompatibilis egy régi...

Nem kompatibilis egy régi játék a gépemmel, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy régi Oroszlánkirályos játékot szeretnék telepíteni,de sajnos már az első kattintás után letilt,mert nem kompatibilis.Tudna valaki segíteni?

2016. febr. 7. 20:58
 1/8 csigusz27 ***** válasza:
Hogyha feltelepült akkor megpróbálhatod kompatibilitási üzemmódban ,vagy ha nem megy akkor virtuális gépben
2016. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha régi DOS-os játék, akkor Dosbox-ban mennie kellene.
2016. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy DOS játék e,ne haragudj de nem értek a játékokhoz igazán :) Erről lenne szó [link]


Első: Sajnos telepíteni se engedi,amit eddig probáltam:-a fájlra jobb klikk és kompatibilitás fül és ott végig próbáltam az összeset.

Tudnál segíteni ebben a virtuális gépben?Honnan tudom letölteni?Aztán hogy megy tovább? :)

Annyira boldog lennék ha egy majd 20 éve szeretett játékom elindulna :)

2016. febr. 7. 21:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a dosbox-ot és egy videót nézek hozzá de marhára nem tudom be mountolni a játékot a virtuális g meghajtóról..:D
2016. febr. 7. 21:31
 5/8 A kérdező kommentje:

Sikerült eljutnom odáig,hogy már csak a futtatni kívánt exe nevét írom be,de kiírta: this program cannot be run DOS mode..Akkor ezt a verziót buktam ugye?

Már csak a virtuális gép maradt hátra..

2016. febr. 7. 21:44
 6/8 csigusz27 ***** válasza:
Honnan van a játék? mert én sehol nem találom csak az elsőt
2016. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a hadi titkot leírtam privátban :)

Találtam még ezt a lehetőséget de a 4.pontnál elakadtam,nem értem mit kell csinálni.Ha lenne valaki olyan és megszánna a segítségével,egy estére biztos imába foglalnám a nevét :D

2016. febr. 7. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 7. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!