Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshop problémák! Hogyan kell?

Photoshop problémák! Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Egy fejlécet szeretnék késziteni a blogomhoz, azonban a legalapvetőbb dolgokon is fenn tudok akadni, nem akar menni nekem ez a szerkesztősdis dolog.

Ha valakinek lenne annyi türelme hogy emagyarázza nekem a dolgok menetelét, akkor irjon privibe. Előre is köszönöm szépen.



2016. febr. 25. 00:12
 1/1 tabaki ***** válasza:

Szerintem nem túl szerencsésen kérdezel. Ez egy nyilvános oldal, amelynek egyik fő erénye, hogy a válaszokból mások is profitálnak. Nem tudom, érzett-e valaki indíttatást arra, hogy privátban boncolgassa egy több évtizede fejlődő programóriás működését, amikor PS-tutoriálokkal Dunát lehet rekeszteni, de ha igen, le a kalappal a mazochizmusa előtt. Mindenesetre valószínűleg nagyobb lenne a válaszadási kedv, ha azokra a pontosabban megfogalmazható problémákra kérdeznél rá, amelyeknél elakadtál. Itt a nyílt színen.

Addig is, indulj mondjuk innen:

[link]

[link]

Aztán, amikor már jobban képben vagy, keresgélhetsz még érdekességeket:

[link]

Azt meg továbbra sem értem, hogy aki még az alapokkal sincs tisztában, annak mi szüksége van a világ legnagyobb, legbonyolultabb és legdrágább programjára. Miért nem kezded valami kisebb, átláthatóbb, ingyenes programmal?

2016. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!