Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti milyen játékokat szerettek,...

Ti milyen játékokat szerettek, mivel foglaljátok el magatokat?

Figyelt kérdés
2011-2015 ig irhattok nekem játékokat amik jók :) Szebb grafikájuak előnyben :D

2016. márc. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami kategóriát megjelölhetnél, írhatok én hajó szimulátort, ha puffogtatni akarsz.
2016. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kam Remake,CS 1.6/CS:S,néha DiRT 2 meg Half Life.Én ezekkel foglalom el magam mert a gépem nem egy erőmű.
2016. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat az elsőnek akció ,fps,rpg ,openworld ilyesmik érdekelnek:D
2016. márc. 23. 16:23
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nagyon szeretm a Bethesda jatekait mondhatni lejobban

Morrowind es reszei (ez regi de modern gepen alapjatek is eleg szep de gondolom van mar par MOD hozza (engem nem erdekelnek modok annyira) meg az a gond vele hogy kicsit oregebb a jatekmechanizmusa (az ujabb porgosebbekhez kepest, de ha tudsz angolul (meg magyarositas is van hozza) akkor elehet vele lenni)

van hozza kiegeszito

no de az ujabb reszek es azok kiegeszioi még ma is eleg jok lehetnek finyasaknak is

Oblivion

Skyrim

Fallout 3

Fallout ("3") New Vegas


Fallout 4 el még sajnos nem tudtam jatszani ahogy elneztem hatalmas helyet igenyel, ami egy dolog de netrol ennyi "sosem jon" le...


szoval majd ha lesz par milliardom valoszinu akkor tudok jatszani vele

2016. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


nexusmods on kell keresgelni modokert


jo a New Vegas t az Obsidian csinalta, de nem mondhatni hogy egyedi mechanizmusu es engineu lenne, igy "mindegy" hogy ok csinaltak legnagyobbreszt de kiadonak megmaradtak


sajnos a tobbi jatekuk nem tudtam még jatszani pedig azok is kivaloak lehetnek (kicsit olvasgatam mar parrol)


lentebb fel van sorolva a tobbi jatekuk is

2016. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


legkozelebb ezt szeretnem kiprobalni

2016. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!