Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ez a Shadow...

Titeket nem zavar ez a Shadow Warrior ember?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ra8CQePeUIc


Úgy b*ssza át a népet a gépösszerakás terén, mint amilyen még nem láttam. 2015 végén AM3-as lapra építeni?!


Amikor egy i3 6100 ötször-hatszor körbefutja játékban azt az elavult egész lapkát?


Az ilyen emberek, hogy megerészelnek ilyen videókat csinálni, amiket a tapasztalatlan megnéz? Én is a haverom miatt tudtam csak ezt meg, aki majdnem megvette a gépét!


De a mai napig aztmondja mindenkinek, hogy az i3 a sátán procija és játékra nem jó. Én nem értem, ha nem megyünk gtx 970 fölé (csakne vegyünk már gtx 980 ti-t egy i3 mellé, de i5-öt se), akkor minek ez a i5 vagy fx 8xxx mánia? Mivan? Else tudom képzelni, hány gyerek vetette meg a gépét a szüleivel ennek az embernek a tanácsaira(kommentek alapján).


Aztán még hozzátette azt is, hogy az fx platformos gépét fejleszteni szánta, ezért bele a 600 wattos PSU. Fejleszteni, HOVA? Fx kihalt, a 9xxx széria pedig minden csak nem fejlesztés, ugyan az, csak nagyobb órajel, ami semmit se számít, mert még azt is leveri az i3!


KI ÉPÍT AMD GAMER GÉPET 2015 VÉGÉN?!


A csgo-ban nem képes 200 fps-t tartani, az i3-as tud. Egymagos teljesítmény ismerete szerintem neki nuku. Értem én, hogy i3-at így meg úgy utáljuk, de nehogymár helyette egy fx procit vegyünk játékra (nem rendelerésre, munkára, bármi másra).


Arról nem is beszélve, hogy az i3-at bármikor lehet fejleszteni i7-re is, az AMD-nál pedig örülhetsz ha hardveraprón 40%-os veszteséggel elviszi valaki majd.


Na nem mintha megváltoztathatnám, ő egy nagy szakértőnek hiszi magát, hát ha AMD dolgozó lenne, még elnézném neki, de így, hogy AMD procit rak "gamer" gépbe... Nem az a baj, hogy nem jó bele, hanem, hogy ugyan annyiért sokkal jobbat kapsz. Ráadásúl még egy alap alaplapot is rakott hozzá, húzni azzal sokat nem lehet. Plusz még hűtőt se vett rá. Istenem, ez szörnyű.



2016. márc. 27. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2016. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most hallok róla először, úgyhogy nem zavar. Az élet túl rövid ahhoz, hogy amiatt idegeskedjek, hogy egy youtube-os nímand rossz konfigot ajánl egy pár tucat embernek.
2016. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Ki épít AMD gamer gépet?

Mondjuk én.

200 FPS? Amikor az emberi szem jó, ha 25-30 képkockát képes elkülöníteni másodpercenként? Látod, ezt hívják parasztvakításnak.

2016. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. A 144 Hz-es monitor is csak parasztvakítás akkor?


A 30 vs 60 fps is parasztvakítás? Akkor miért rakta be még a youtube is a 60 fps módot? Miért szídja mindenki a dark souls 3-at xboxon, hogy csak 25-30 fps-el fut, és rendkívűl rosszhatást kelt, mert a frame timeja is szörnyű?


https://www.youtube.com/watch?v=IrK5cDU9AIA


A gyorsan mozgó jelenleteknél látszik, hogy meg-meg akad a 30 fps, 30 képet küld a monitornak a játék egy másodpercben, a másikon pedig 60 képet küld.


Amúgypedig a 60 fps és 144 fps között is azonnal észreveszik a külömbséget, rengeteg videó van még arról is. 122 Hz/fps és 144 Hz/fps között már nehezebb, de még azt is eltalálják többnyire. Nem véletlen van az a mondás, hogy aki egyszer 144 stabil fps-en lát valamit, nem képes már 60 fps-el élvezhetően ugyan azt átélni.

2016. márc. 27. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 ez egy gyermekbetegség ami az interakció illetve lassan mozgó filmek miatt terjedt csak el, oda valóban elég a 24fps.


Az AMD-ssel meg nincs értelme vitatkozni, ha nem éri meg akkor nem éri meg, ez nem szubjektív dolog.

2016. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a vicces/szomorú az egészben, hogy az utóbbi napokban meg pont azért támadták, mert Intel fan és lealázza az AMD-t.

Magáról az emberről nem túl jó véleményem alakult ki. Afféle megmondóember, aki mindig tudja a tutit, és aki mást mond, csak hülye lehet.

Az ellenvéleményeket "trollkodásnak" állítja be, először a videók alatti hozzászólásokat tiltotta le, majd a csatornáján a "beszélgetéseket", ma már a facebook oldala sem érhető el...

Érdemes megnézned az utolsó videóját...

[link]

2017. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azon röhögtem jó mikor össze vissza szidja a konzolokat a pc b...ja de itt https://www.youtube.com/watch?v=56vxEsuiEmE berakja az Unacharted 4 -et borítónak. Hihetetlen.


Am meg mondjon amit csak akar nem kell felvenni.

Én bármikor összeállítok magamnak gépet és nagyban teszek az ilyenekre.

2017. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hihetetlenül tróger megjelenésével és akkora nagy arccal állít marhaságokat, hogy az valami hihetetlen. Leszarozza a Ryzen processzorokat, csak mert (kizárólag, bár ezt nem említi) játékokra szerinte alkalmatlan. A Radium 160ezres gépét jobbnak tartja egy i3-7100 egy GTX1050 és egy szutyok Kolink noname táppal, mint egy Pentium G4560 és egy GTX1050Ti kombóját.

A kreatív összeállításaihoz változatos szavakat használ, ezért adja minden konfigjának az "Erős" megnevezést.

Herby jelleggel kéreget a nézőktől, miután kidobott egy rakást pénzt használt videokártyák bemutatására. A gonosz cégek meg azért nem keresik fel, mert akkor hamis infókat kellene állítania a termékekről. Ha nem kapott az egyik videója után egy forintot se, akkor meg citromba harapott savanyú fejjel sír minden videó elején, hogy "már megint senki se gondolta úgy, hogy adnia kellene nekem pénzt, pedig én egy csomó pénzt beleöltem ebbe az egészbe". Ekkora egy nyomoroncot rég nem láttam.

A múltkor bedobta nekem a youtube Laccer egyik videóját. Gondoltam valami hazai noname hulladék ez is de egész jó kis gépösszerakós videókat csinál, csak tölthetne fel gyakrabban is.

2017. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az biztos h a kéregetett pénzei után 1 ft-t nem adózik.

(Már csak ezért is fel lehetne nyomin. )


És egyébként már nagyobb csatok tulajai megmondták Pl Maris, OW, TheVR... H Magyar viszonylatban ebből nem lehet megélni. Kezdjük azzal amiért neki is sírt a

szája h az emberek legalább 70%-a AD Blockert használ.


Igen mivel vannak emberek aki nem szeretnének megfulladni a k.... reklámba. Blocker nélkül minden 2. video előtt lenne reklám. Jó is lenne mi.


A küldött pénzekről meg h "Az ő közönsége nem értékeli az ő munkáját" (Mármint h ezekben a videókban elmondja az agymenéseit. )

Meg rendesen beszól az emberelek h azér sírnak h mer drágák a hardware-ek. És ilyet szól h nem kéne elmenni nyaralni meg cigit venni...


Hiteltelenen van képe előírni másnak h mire költse a saját pénzét. De azért neki küldjenek már mer az ő "munkájától" az egész galaxis előtte fog hajlongani.


Most őszintén képzeld te agyoniskolázott egyén.

Ha nem kéne enni, sőt adót sem kéne fizetni, meg rezsit, bértelet... Mindenki röhögve megélne 100 E-böl de sajnos átlagban pont ennyi megy el havonta / ember.


És ehhez képest igen drágák a Hardware-k meg a játékok is. Átlag 200 E-s gépre lehet mondani h kb jó és 15-20 E egy játék.


Szal h v ki azt hiszi h YT-ből megtud élni nagyon téved. És az ilyen egyénekről mint EZ kíméljen meg az ég. Aki egyébként szémtechben mozog úgy is tudja kb h mi merre van.

Az ilyen önelégültek meg jobb ha minél előbb lekopnak.

2017. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Megnéztem a "Legjobb Processzorok a Piacon !!!" című videóját. Mondanom sem kell a mondatvégi írásjel előtti szóköz és a beszédhibái csak elenyészőek az abszolút 0 szakmai tudása mellett.


Szerinte a legjobb ár/érték arányú processzorok:

i3-7100 33.000Ft

i3-7300 45.000Ft

i5-7400 50.000Ft

i7-7700 95.000Ft

Ryzen 7 1700X 110.000Ft


az i3-7300 hogy lehet jó ennyiért, ha utána egyből egy i5-7400-at ajánl 5.000Ft-tal drágábban? Sima i7-et ajánl, de a K sorozatot nem? Hol marad a Pentium G4560? Hol marad a Ryzen 5 sorozat?


Legalább már tudom, hogy a 109.000Ft-ot száz kilencszáz tízezer forintnak kell kiolvasni. Azért egy tartalomgyártóban legyen már annyi igényesség, hogy ha elrontott valamit, akkor vegye fel újra.

2017. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!