Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Összeomlik a grafikai illesztő...

Összeomlik a grafikai illesztő videónézéskor. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy youtube video teljes képernyős nézésekor(csakis akkor) véletlenszerű idő után de kb 20 percen belül biztos, az történik, hogy kimerevedik a kép, a hang esetenként megy tovább olykor pedig zúgó hangot ad. Pár másodperc eltellik, majd fekete képernyő, innen vagy visszatér és kiad egy az"Amd illesztő nem válaszolt majd újraindult" féle szöveget, vagy marad a fekete kép és csak az újraindítás segít.

Amit csináltam: windows teljes újratelepítés, meghajtó újratelepítés, kártya portalanítás, hőmérséklet figyelés 40-45°C nem több. A jelenség nem újkeletű, többször jött már új meghajtó, de ugyanaz. win 7,8.1,10 mind ugyanúgy viselkedik. Valaki tapasztalt ilyet?Esetleg tudna valamit mondani?



2016. márc. 27. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szegeny :/

Nekem is ez van amd hd 7750el. Nem melegszik nekem is max 52fok, egy kis jatek utan illeszto meghal. Probaltam en is a netrol olvasott mindent, bios, regedit, catalist mindenhol probaltam mindent. Legkozelebb te is nvidia-t vegyel. Mint x360on a red ring. Ez is az elb*szott epitesi minoseg kovetkezmenye:,(

2016. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is jartam a regedited nem is tudom mar minek a nullára álítása meg minden. Az enyém egy xfx hd 5770. Hát igen igazad van nvidia lesz a következő. De ha intel processzort használok nem is értem miért vagyok ilyen hüsze hogy egy amd vgam van :D
2016. márc. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!