Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja azt a Google Play,...

Miért írja azt a Google Play, hogy "az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval" a Piano Tiles 2-nél?

Figyelt kérdés
LG G4-em van, amin eredetileg 5.1-es android volt, de januárban frissítettem 6.0-ra és azóta a Piano Tiles 2 akadozott, lelassult miközben játszottam és most láttam, hogy az ismerőseim magasabb pályán vannak, ezért megnéztem, hogy lehet-e frissíteni, de a saját alkalmazások között nem tálaltam, csak az összesben, nem hogy rákeresni, de még eltávolítani sem tudtam, de letöröltem a Clean Masterből, hátha utána jobb lesz vagy valami, de ugyanúgy nem tudom letölteni... Valaki nem tudja, hogy ez miért lehet? A telefonomban van a hiba? Mert eddig az akadozáson kívül nem volt vele semmi probléma, tudtam frissíteni, de most egyszerűen semmi... Kérlek segítsetek, ez az egyetlen játék, amiben végre jó voltam, most meg ez van... Vigyem vissza szervizbe a telefont és rakassam rá vissza az 5.1-et???

#Android #piano #pianotiles2
2016. márc. 28. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd idővel kijavítják a játékot, hogy fusson normálisan 6-on is.
2016. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is ebben reménykedem :)
2016. márc. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!