Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen betűtípussal van ez írva?

Milyen betűtípussal van ez írva?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy kicsi rá az esély, hogy tudja valaki, de hátha.



2016. márc. 30. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Comic Sans-t
2016. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonlít, de nem az. Azért kösz.
2016. márc. 30. 22:08
 3/5 donfetibo ***** válasza:
Merlin?
2016. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

Hááát... szerintem a Merlin még csak nem is emlékeztet rá.


Kérdező, ezzel az a baj, hogy hasonló betűkészletek iszonyú tömegben vannak a neten, de a lótúró minőségű mutatványodból nemigen lehet olyan képet nyerni, amellyel a betűazonosító robotok komolyabban kezdeni tudnának valamit. Én erre gyanakszom, de fizetős:

[link]


Muszáj neked pontosan ugyanezt a betűt használnod? Mert szerintem bőven vannak jobbak, például innen indulva kereshetsz:

[link]

Ha egy kis szerencséd van, olyat is találsz, amelyik az összes magyar betűt tudja (úgy adtam a linket, hogy rögtön látsszon), egyébként meg FontForge-dzsal vagy BirdFonttal beleszerkesztheted az ékezeteket.

[link]

[link]

[link] download.php

2016. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz tabaki a hasznos választ.
2016. ápr. 14. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!