Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha megcsináltam ezt a szervert...

Ha megcsináltam ezt a szervert akkor mit kell még csinálnom hogy barátok is fel tudjanak jönni a szerverre lan kapcsolat nélkül ezzel a videóval csináltam a szervert https://www.youtube.com/watch? V=FcNvaoug2Qk

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 08:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Cs 1.6 szerver
2016. ápr. 6. 08:46
 2/3 Tengor ***** válasza:
Portot nyitni a játéknak, megadni nekik a portot és az IP címed.
2016. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnak felmenni a haverjaid akkor meg kell nyitni a portot a routeredben mint az előttem szóló le írta.

Ezt a következő módon tudod megcsinálni:

A router alján általában le szokták írni hogy milyen alapértelmezett átjárón tudsz hozzáférni a routered admin paneljéhez ez egy szám ami 192.168-al kezdődik (pl. 192.168.0.1)

Ezt csak be kelled írni a böngészőbe majd kérni fog egy felhasználónevet és jelszót, ezek is általában a router alján le vannak írva, ha nem akkor lehetséges hogy admin a felhasználónév és wifi kód a jelszó de ez bármi lehet. Ha bent vagy akkor olyan menüpontot keress hogy port forwarding majd nyisd meg a 27015-ös portot. Remélem tudtam segíteni.

Ha ezzel nem működne vagy nem akarsz ennyit bajlódni akkor ajánlom a hamachi-t

2016. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!