Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj a túl sok hűtőpaszta?

Baj a túl sok hűtőpaszta?

Figyelt kérdés

Nem egy rizsszemnyit raktam rá mint szokták hogy kis kör alakban szétoszoljon hanem az egész proci 4 éléig elér a paszta az probléma? Lesz valami baja?

Vakarjam le a pasztát és rakjam ujra?


Egy cooler master hyper 212 evo van rajta rászerelve



2016. ápr. 20. 10:23
 1/4 Molyolo ***** válasza:
Ha úgy van a 4 éléig hogy még nem nyomtad rá a hűtőt akkor gáz. Akkor vakard le mert kinyomja alóla a hűtő és az baj.
2016. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
Csak annyi kell, hogy biztosítva legyen a minél jobb hőleadás. Tulajdonképpen csalóka az elnevezés, hiszen nem a paszta hűt, az csak a hőátadás miatt kell. Az, hogy a teljes felületen van, az jó, csak ki ne nyomódjon, mert ha az alkatrész lábai közé keveredik, érintkezési gondokat okozhat.
2016. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából már rányomtam a hűtőt és nagyon minimális kifolyt az oldalán az nemgáz?

Nem folyt semmi alá csak pár dologra de azt letakaritottam

2016. ápr. 20. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen baj, mert egyrészt tele van levegővel, másrészt ilyen mennyiségben már hőszigetel, nem javítja a hő átadását.
2016. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!