Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel (r) core (tm) i7 cpu...

Intel (r) core (tm) i7 cpu 870 @ 2.93ghz 2.93 ghz milyen procinak mondhato jonak vagy vannak jobbak is ettol?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak jobbak de egész jó
2016. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó CPU de pl.ez erősebb nála több magot használó munkákban:

[link]

2016. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, de mivel ez egy lassan 7 éves CPU, persze hogy vannak nála gyorsabb modellek, nem is egy...
2016. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze hogy jó de bármien procit is nézel ki mindig lesznek nála jobbak de jó ez is.
2016. máj. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ahogyan már írták ez egy kb. 7 éves proci. A maga idejében ez a csúcskategóriába tartozott és még ma is bőven elég a számítási teljesítménye általános otthoni gépbe. Itt egy 2009-es teszt:

[link]


Az hogy jó vagy nem jó, az csak attól függ, hogy neked, arra amire használni akarod, azon az áron amiért hozzájutsz jó-e? Ehhez akkor tudnak segíteni, ha elmondod, hogy mire kell, mennyiért veszed. Ötletelek. Például valaki eladná neked a régi gépét 40 ezerért, amiben ilyen proci van. Ez akár jó is lehet, de milyen a többi alkatrész (VGA, HDD, SSD, RAM, stb) és mire használnád. Ha igazán jó választ akarsz kapni, akkor szerintem ne itt kérdezz, hanem regisztrálj be a Prohardver.hu oldalra és ott a fórumban keress egy idevágó topicot. Én például ezt javasolnám:


[link]

2016. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5-ös hozzászóló vagyok megint. Az a Lynnfield topic, amit megadtam már elég ritkán látogatott (mert régi proci), legutoljára 04.21-én volt hozzászólás, de ez na zavarjon. Akiknek ilyen procija van és aktív volt abban a fórumban most is nézegeti, ha kérdezel válaszolni fognak. Megteheted azt is, hogy keresel ott valakit, aki hozzáértőnek tűnik és privát üzenetet írsz neki. Egy a fontos, hogy ne azt kérdezd, amit itt, mert arra legfeljebb azt lehet mondani, hogy: 'persze, jó proci', de azzal nem mész semmire. Írd le a körülményeket: a teljes konfigurációt, az árát, a felhasználási célt, mert ezektől függ az, hogy neked jó lesz e a proci.
2016. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önmagában nem a processzorral van gond, ez egy jó processzor. De, maga az lga 1156 platform, azt már elég gyorsan elmosta az lga 1155-ös platform. A 1155 platform az jóval időt állóbbnak bizonyult a társánál, de a 1155 óta már volt egy 1150, és most itt van a 1151. Én nemrég váltottam i7 3770K-ról (lga1155) i5 6600K-ra (lga1151), de ez az i5 megeszi azt az i7-et (leszámítva a hyper threadinget). Nos, aztán még beleszaldhatsz kompatibilitási hibákba is, pl. hogy az új gamer videókártyádat nem látja a rendszer, vagy nem bírja kihajtani.
2016. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!