Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a Google Play, a...

Nem működik a Google Play, a youtube és az Chrome sem a samsung telefonomon. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma kiakadt a telom igy kivettemm belőle az aksit és bekapcsoltam. Azóta nem működik a YouTube a Google Play és a webböngészőim. A Youtubenál és a Google Playnél azt mondja h ellenőrizzem a hálózatot, de a nettel nincs probléma mert más programok működnek(pl. Messenger).

A webböngészőkben azt irja h lejárt a weboldal tanúsítványa és ellenőrizzem h az eszközön megfelelő-e az időbeállítás. Minden programban működik az internet szolgáltatás még a G-Mailben is. Nem volt korábbi szervize vagy problémája a telefonomnak.

Előre is köszönöm a segítséget.



2016. máj. 1. 20:20
 1/3 anonim válasza:

Nekem is volt ehhez hasonló problémám de nekem nem működött a Play áruház (amikor rá kattintottam akkor teljesen elszürkült és ki is lépet)

Én azt csináltam, hogy le reset-eltem (vagyis újra indítottam az egész telefonomat)

- próbáld meg te is de előtte mentsd el a fontos adatokat pl. Képek.,zenék,...

2016. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dátum stimmel?
2016. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget!
2016. aug. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!