Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyári adatok, beállítások...

Gyári adatok, beállítások visszaállítása megszűnteti a kártyafüggetlenítést?

Figyelt kérdés
Sony xperia st26i-om van, ami alapból csak vodafonos, de elvittük szakemberhez, aki kártyafüggetlenítette, és elég sok pénz kért érte. Ebből kifolyólag nem akarok még egyszer pénzt költeni erre, viszont eléggé betegeskedik (pl. gyakran előugrik egy fehér képernyő "launcher loading" felirattal, és nem tudok ellene mit csinálni), és ezen a gyári beállítások visszaállítása segítene. (mondták nekem, én nem értek hozzá) A kérdésem az, hogy ha visszaállítom, attól még a kártyafüggetlenség megmarad? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 14. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van függetlenítve, akkor nem tűnik el
2016. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Visszaállítottam, és minden tökéletesen működik, és az a launcher loading-os felirat sem jött fel eddig.
2016. máj. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!