Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagyhat le és indulhat...

Mitől fagyhat le és indulhat újra a gépem?

Figyelt kérdés

Bővítettem a gépem (SSD csere+windows 7 újrarakva, új 4TB-os HDD és +8GB RAM - számítástechnika boltban végezték el ezeket) és amióta visszakerült hozzám, folyamatosan újraindul és van hogy lefagy. Kékhalál nincs, az alaplapba csatlakoztatott 2. monitorom se kap jelet a változtatások óta.


A gép netezés közben nem szokott újraindulni vagy lefagyni (nem emlékszem hogy megtörtént volna), játékok közben igen, szintúgy Photoshop közben. Van hogy 5 percenként, van hogy 15, 20. Lehetlen így dolgoznom és szinte bármit csinálnom.


Megpróbáltam hogy kivettem az új 2x4 GB RAM-ot, a probléma maradt, lehúztam az új 4TB-os HDD-t is mellé, még mindig nem változott semmi.


Alaplap: ASUS P8Z68-V

CPU: Intel i5 2500K

VGA: 2GB ATi HD Radeon VX6950

RAM: 4x4 GB HyperX

HDD: 1, 2, 4TB

SSD: 460GB

Táp: Corsair TX650


Köszi a segítséget előre is!



2016. máj. 15. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
A netezés se kivétel a probléma alól
2016. máj. 15. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor maradt az SSD, de lehet a Wibdowst kellene újraraknod, esetleg Windows 10-re frissíteni.
2016. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom tápot nem "bővítettek". Azért van, mert nem bírja a táp.
2016. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ventillátor forog rendesen? Van egy halom sw. eszköz amivel lehet az egyes alkatrészek melegedését folyamatosan figyelni. De esélyes, hogy a táp kicsi.
2016. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!