Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék informaiktia terület...

Mzz591 kérdése:

Szeretnék informaiktia területen dolgozni. Van érettségim is. Az angol az nem nagyon megy de viszont szeretem az informatikát és a hozzá kapcsolódó dolgokat. Tudtok olyan info szakot ami keresett és nem igényli annyira az angolt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, van szakmák is (épületgépész)amit nagyon utálok.És szeretnék inkább abba dolgozni ami érdekel.Elég sok informatikai szakma van miről konkrétan nem is tudom melyikel hol is lehetne dolgozni.

Tunátok nekem olyan informatikai szakot mondani ami azért keresett és el is lehet benne helyezkedni ?

És hogy pl milyen szakam kell ahoz hogy én a t-mobilnál dolgozzak ügyfélfogadóként vagy pl:diginél beszerelő.



2016. máj. 16. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Több is van, ezeket OKJ-n eltudod végezni, ilyenek pl:

- rendszergazda

- szoftver fejlesztő

- hálózat üzemeltető és karbantartó

- esetlegesen: cad-cam informatikus

2016. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!