Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az adfly-n leszeretnék tölteni...

Az adfly-n leszeretnék tölteni valamit, de egyszerűen nem engedi, megakad 1mp-nél és nem megy tovább. ez mi lehet? és bármit amit leakarok tölteni mindig megakad 1 mp-nél.

Figyelt kérdés
adfly
2016. máj. 30. 17:09
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Tipp : Ilyenkor kapcsold ki a reklámblokkolót, (nekem is ez volt, pont 1 másodpercnél állt meg, de nekem ki is irta, hogy mi a baja)


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne nyomj rá ilyen linkekre.

Használj decryptert:

[link]

2016. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt hol kell kikapcsolni?:D
2016. máj. 31. 21:03
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Reklámblokkoló és böngésző függvényében, más és más lehet, nézd meg ezt : [link]


Sok sikert

Üdv.

2016. jún. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
uristen,már jó lett:) kideült hogy google chrome-on nem lehetett,de letöltöttem a firefoxot, és mostmár jó:) köszönöm szépen!
2016. jún. 1. 15:19
 6/6 anonim válasza:

Én kikapcsoltam a blokkolót, megpróbáltam Chrome-mal, Firefox-szal, de semmi. Eljutok odáig, hogy ugrás a letöltéshez, de visszadob az eredeti weboldalra, ahonnan elindultam a letöltéssel. Csomó dolgot csak emiatt nem tudok letölteni, a legkülönbözőbb témájú helyekről.

Valami tipp? Nagyon megköszönném, mert a plafonon vagyok tőle.

2016. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!