Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nem tetszik a windows 10,...

Ha nem tetszik a windows 10, akkor vissza tudom állítani a gépem rendszerét az eredeti win 8.1 rendszerére a gépen keresztül?

Figyelt kérdés

Gondolkodom a win8.1 rendszerem win10-re való felfrissítésén. Megéri? Ingyenes marad?


Utánaolvastam, azt írták, hogy vissza lehet állítani 30 napon belül, ha nem tetszik. A gépem mégis ezt írja ki:


A frissítés után nem fogja tudni a gépet visszaállítani gyári állapotba.


A gép minden feltételnek megfelel.


Ekkor vesztek adatot? Ha felfrissítem, akkor a mostani programjaim megmaradnak? (vírusírtó, MS Office, stb...)



2016. jún. 1. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó a win10. Sok hiba ki lett javítva. Sok drivert tartalmaz nem kell annyit letölteni. Ötvözi a win 7 start menüjét a win8 csempéivel. Szerintem nagyon jó nyugodtan telepítsd fel.

Ha eredeti a mostani windows akkor ingyenesen frissítheted win10re csak aktiváni kell úgy hogy beírod a kódot és aktiválja magát

2016. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amelyik lemezre telepíted fel (pl helyi lemez C) azon fog eltűnni minden adat a többin megmarad minden

De ha frissítesz és nem a nulláról telepíted akkor lehet hogy minden megmarad de nem biztos

2016. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida ***** válasza:

Mentsél el mindent, amit tudsz, és ami fontos. Dokumentumokat, leveleket, beállításokat. Ha a D: meghajtón vannak képeid, videóid, zenéid, azokból a fontosabbakról szintén célszerű egy mentést őrizni, de azok most valószínűleg nincsenek közvetlen veszélyben.


A visszaállításról az üzenet azt mondja, hogy többé az életben nem tudsz ebből a gépből Win81-eset csinálni, ha előtte le nem formázod az egész szentséget. A "gyári állapot" csak azt feltételezi, hogy a gépet Win81-gyel vásároltad.

2016. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felfrissítésről van szó.


Milyen kódot?

Eredeti a windows rajta (ez egy tablet)

2016. jún. 1. 21:14
 5/5 A kérdező kommentje:

3:Akkor konkrétan ez azt jelenti, hogy hiába van a microsoft oldalán, hogy 30 napom van arra, hogy meggondoljam magam, és vissza lehet tenni rá a 8.1-et, mert ezt a gépet többé nem lehet visszatenni?


Az ilyen ami már telepítve van rajta, mint pl NOD és a MS Officee (ezek szükségesek a gépre)... akkor ezeket is elveszteném vele?

2016. jún. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!