Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » érdemes lenne feltelepíteni...

Nyarierik123 kérdése:

érdemes lenne feltelepíteni erre a gépre a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés

gép adatai:

CPU: intel core i3 330m, 2,13GHz

RAM: 4GB

videókártya: ATI mobility HD 4500 series, 512MB

OS: Windows 10 64 bit

gyárilag Windows 7-es gép, toshiba laptop



2016. jún. 28. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de azért menne, csak semmi grafika nem lenne vagy nagyon laggolna
2016. jún. 28. 20:33
 3/10 anonim válasza:

Mivel a videókártya RAM-ja (VGA RAM) nagyon kevés, ezért biztos, hogy nem futna el a gépen.

512MB az nagyon kevés. A minimális gépigényben 1GB VGA RAM-ot javasolnak.

Nekem is egy 1GB-os GeForce GTX 750-em van, és azzal már minimum beállításokon elég szépen fut 720p-be.

Ha átváltom a DirectX 11-et DirectX 10-re a játék beállításain belül, akkor még 1080p-be is simán kihajtja a folytonos 60Fps-t! :) Nem drága manapság egy 1GB-os videókártya.

Az enyém most olyan 34.000.-Ft körül mozog.

Egyébként a játék beállításain belül van egy csúszka, ami mutatja a játék által felhasznált

VGA RAM mennyiséget. Nálam a LEGMINIMÁLISABB beállításokon 900MB fölött mutatja!

Remélem érted amiről beszélek és tudtam segíteni! :D

További szép napot! - Márk :)

2016. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a GTA 5-nek mennyivel nagyobb a gépigénye mint a Far Cry 3-nak?

csak mert sokat játszok vele, és szerintem egészen jól fut közepes grafikán, sok játékom van ami tökéletesen fut mégis erősebb gép kellene hozzá

2016. jún. 30. 09:17
 5/10 anonim válasza:

Pont kétszer akkora teljesítményt igényel a GTA V, mint a Farcry 3. A GTA V négy magos processzort, 8GB RAM-ot és 1GB (1024MB) VRAM (videókártya RAM mennyisége)-ot igényel minimum. A Farcry 3 csak két ma magos processzort, 4GB RAM-ot és 512GB VRAM-ot igényel. Sok különbség van a kettő között.

Neked minden megvan hozzá, csak a VRAM-ot kéne bővíteni azzal, hogy veszel egy új videokártyát, ami 1GB-os. Ha ezt nem teszed meg, ezzel a géppel nem fogsz tudni a GTA V-tel játszani! Egyből kidobna a játék azzal, hogy nincs elegendő VRAM mennyiség. Érdemes befektetni egy új videokártyára. Főleg ősszel, mert most dobta ki a piacra az Nvidia az új kártyáit és általában ilyenkor lemegy a többi ára.

2016. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos laptopom van és nem lehet cserélni a videokártyát, eredetileg azt hiszem hogy 2GB videokártya van benne de 512MB-on fut. Nem lehet valahogy megoldani?
2016. júl. 1. 09:36
 7/10 A kérdező kommentje:
ugy tudom hogy ha túlhúzom tönkre mehet a gép mert nem bírná, ez igaz?
2016. júl. 12. 06:39
 8/10 anonim válasza:
szerintem videójátékon érdemes játszani a leptopon meg ilyesmin lelassúl és vírusos lesz az nem jó .
2016. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
helló, feltelepítettem a GTA 5-öt és meglepően nagyon jól fut a gépemhez képest (kb 15-20 FPS-el). a grafika közepesre van állítva és semmi hibát nem vettem észre (textúrák közepesen, víz minősége nagyon magas, STB.), nem olyan zavaró, és elég jól tudtam vele játszani. szerintetek mi okozhatja hogy ennyire meglepően jól fut?
2016. aug. 18. 01:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért azt még szeretném tudni hogy mi befolyásolja legjobban a laggolást (cpu,gpu,ram)? Mert úgy tervezem, hogy veszek a gépbe még 4 gb ramot.
2016. dec. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!