Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MineCraftban miért nem működne...

MineCraftban miért nem működnek a táblák a spawn körül másoknak és hogy lehet ezt megoldani hogy működjön?

Figyelt kérdés

Egy olyan játékos, akinek Default rangja van és nem OP, az miért nem tudja használni a táblákat, amik a spawn közelében vannak? Amik messzebb vannak, azokat lehet használni. De ha jól emlékszek, a ládákkal is ugyanez a helyzet.

MineCraft 1.8.6 szerver

Essentials plugint használok. És a területek levédéséhez iZone Basic-ot, de akár levédem, akár nem, a spawn közelében sehogy sem akar működni a defaultnak.



2016. júl. 21. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Free táblákra gondoltam.
2016. júl. 21. 20:05
 2/3 anonim válasza:
Spawnvédelem a probléma. Tedd messzebb a free táblákat a spawntól, jobbat nem tudok.
2016. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scholler válasza:

Terület levédés plugin: WorldGuard.

Használat: kijelölöd a területet fabaltával, beírod: "/rg create (területnév)" macskakarom nélkül.

Táblákhoz: Használj EssentialsGroupManager-t (ezzel a névvel találod meg)

Táblához hozzáadás: /mangaddp default essentials.signs.use.free

vagy ez:

essentials.sign.use.free


Na most ládáknál nem tudom milyen pluginod van.

Na de ha csak a spawnon nem jó, akkor valami flag hiba van.

WorldGuard: /rg flag (területnév) asd

Ez legalább is az én taktikám (ha lehet ezt így írni), hogy kilistázza a flag-okat.


beírod a következőket: (szerintem így neked is jó)

/rg flag (területnév) pvp deny

/rg flag (területnév) mob-spawning deny

/rg flag (területnév) game-mode survival (vagy 0)

/rg flag (területnév) block-break deny

/rg flag (területnév) block-place deny


Ennyi lett volna, remélem tudtam segíteni.


Ha érdekelne, ez nekem 10 percembe került :3

2017. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!