Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Android telefonon bizonyos...

Android telefonon bizonyos appok mindig leállnak és kilépnek (facebook messenger, skype. Stb? )

Figyelt kérdés

Pár hónapja a facebook messenger és a skype alkalmazás mindig kilép amikor valamit írni szeretnék és "rákattintok" a mezőre amibe írnék.. Próbáltam letörölni és újratelepíteni őket, ugyanez a probléma, csak azzal a különbséggel hogy már be sem tudok jelentkezni, mivel ugye be kéne írni a felhasználónevem és ekkor kilép. Csináltam egy gyári állapot visszaállítást a telefonon de továbbra is ugyanez van.


Facebook lite ,böngésző működik. Kicsit régebbi a telefonom , sony ericsson xperia neo, android 4.0.4-nél tovább már nem tudok frissíteni úgy tudom, de ezek az alkalmazások régen tökéletesen működtek szóval nem hiszem hogy ez volna a baj.


Vaaki tud segíteni esetleg hogyan lehetne ezt megoldnani?



2016. júl. 25. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!