Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Pokémon go-t,...

Letöltöttem a Pokémon go-t, de nem működik semmi, valszeg azért, mert jelezte hogy nincs GPS. Azt sem tudom, mi az a GPS. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok a játéknak, beállítottam mikor születtem, megszerkesztettem a karakterem, elindult: 3 pokémon közül kell kiválasztanom egyet, de még menni sem tudok, nem működik semmi.

Nem kell elmagyaráznotok hogy mi az a GPS, csak azt, hogy hogy kell beállítani, mit kell tennem ahhoz hogy működjön. Ha számít valamit a telefon amire letöltöttem samsung galaxy note 3



2016. júl. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Abba 99% hogy van gps ilyen telod van de nem tudod mi az meg szarokkal jatszol veszek neked egy j3 at azt meg id adod nekem oke?
2016. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Keresd elő a telefonod használati útmutatóját, keresd ki benne, hogy kell GPS-t aktiválni, aztán ennyi. Meg persze menj ki az utcára, hogy rád lásson a műhold, mert háztetőn keresztül nem fog működni.
2016. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alain Delon ***** válasza:
41%
Keress valami hasznos elfoglaltságot.
2016. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A GPS a Global Positioning System rövidítése, magyarul műholdas helyzetmeghatározás. Ez alapján működnek a navigációs berendezések (térkép) is. Ha nincs bekapcsolva, a telefonod nem tudja (olyan pontosan) meghatározni, hogy hol vagy éppen. A telefon gyorsmenüjében (amit felülről kell lehúzni) egy felül kerek, alul kicsúcsosodó, vagy fejjel lefelé állított vízcsepp alakú ikont keress. Van a közepében egy kis pötty is. Nekem oda van írva alá, hogy "hely". Ha bekapcsolod, aktivizálódik a GPS, de arra készülj fel, hogy ezzel sokkal gyorsabban merül majd a telefonod.


Egyébként nem bántásból, de elég fura, hogy Note 3-asod van, miközben a legalapvetőbb funkcióival nem vagy tisztában. De nagyobb bajod sose legyen:)

2016. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!