Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS várnék választ, miért...

SOS várnék választ, miért jelenik meg a laptopon minden használat során többször, hogy újra indítsam a gépet, vagy felajánlja, hogy x időt halaszthatok, mindezt az AVG Security dobja fel? Mit tegyek, hogy ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Nem értek a témához, ezért én magam telepítettem ingyenes védelmet. Jelenleg ezek vannak: AVG,AVG PC TuneUp, AVG Protection

Én és érzem, hogy ez káosz.

Melyiket hagyjam fent, melyiket töröljem? Karbantartást végig futattam. Védelem csak a Web használatra van, a többin nincs, gondolom, az fizetős lenne. A töredezettségmentesítére azt írta, hogy ezt egy másik program végzi a beállítások alapján, tehát, én nem tudtam megcsinámi. Az AVG asztali ikonjában pedig mindig sárga 3szögben felkiáltó jel van.

Mivel belekontárkodtam abba, amihez igazából nem értek, vigyem el szakemberhez: Lehet, 5ezerbe kerül, amit 2perc alatt megcsinál, és lehet, nem is olyan fontos, hiszen, a gép jól működik. Előre kösz a segítséget.



2016. aug. 9. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Törölj le minden AVG-vel kapcsolatos sz@rt !
2016. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és, akkor mi lesz fent? nem kell védelem?
2016. aug. 9. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer ?
2016. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát, ne haragudj, de ez nem volt igazán segítő válasz. Nem beszélve arról, hogy le se engedi törölni. Az eltávolítás nem sikerült, ezt írja ki.

Hiba történt inicializálás közben.

Általános hiba: 0X0643

hibakód: 0XC007043............ilyen hülyeségek jönnek ki.

2016. aug. 9. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval van egy hibásan működő program a gépeden, ami téged is idegesít, de te letörölni nem akarod.Inkább szívsz vele még egy ideig.

Ettől tud ingyenes lenni egy program, hogy "ajándékba" kapsz egy csomó izét, ami rendbe vágja a géped. (irónia)

Akkor további szép napot. :)

2016. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használj Avast!-ot. Van ingyenes védelmük is, ami azért ér is valamit.
2016. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

windows 7 van rajta.

Félreértetted, mert azt írtam, le akarom törölni!, de nem engedi.


Köszi a tanácsot, akkor a másikat teszem föl, Avast, ezeket meg valahogy leszedem

2016. aug. 9. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező. Pontosan így jártam én is. 3x próbáltam letörölni Revo Uninstallerrel,mindig kiírta azt, amit neked. Restartáltam a gépet, majd újra törlés. Szépen letörölte. Persze előtte kikapcsolni teljesen a védelmet.

Most nekem is az Avast fut. Sok sikert.

2016. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!