Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért foglal egyre több...

Miért foglal egyre több memóriát a windows?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amióta kijött az új build win 10-re azóta a windows túl sok memóriát használ. Az idő múlásával egyre többet, induláskor még normális olyan 10% körül, de aztán óránként egyre többet. Pár óra múlva már 50%, 70% és akár 90% is. Megnéztem, hogy esetleg valami program foglalja-e le, de nem. A futó folyamatok összesen csak 600-700 MB-t foglalnak le. Valakinek volt már ugyanilyen problémája? Ha igen, hogy sikerült megoldani? A gépem: MSI B85-G43 Gaming alaplap, i7-4790k 4GHz, GTX 970, 16GB Kingston RAM.

2016. aug. 18. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakj vissza windows 7 et, én is így tettem, minden probléma megoldva egy csapásra
2016. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a Superfetch-et, csak annyi történt, hogy sokkal lassabban foglalódik le a memória, de azért köszönöm a választ.
2016. aug. 18. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a hibernálást is. Írd be rendszergazdai parancssorba (windows gomb + X):

powercfg.exe /hibernate off

2016. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!