Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy olyan érzésem hogy...

Van egy olyan érzésem hogy valaki belép a facebookomra. Ugye be lehet állítani hogy kapjak email-t. De ez a messengerre is vonatkozik?

Figyelt kérdés

Multkor nem voltam fenn egy napig de ez egyik ismerösöm mondta hogy 13 órája voltam aktív messengeren.


A messenger akkor is kiírja hogy fenn vagyok ha kapok üzenetet vagy ha csak belépek vagy megnézem mikor volt fenn utoljára egy ember?


És ha beállítom hogy kapok email-t akkor az a messengerre is érvényes lesz minden belépés után?


Lécci sürgős lenne!!!! Kicsit beparáztam.....



#messengerre is vonatkozik #valaki belépett a facebookomra #lécci sürgős lenne
2016. aug. 19. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A probléma, hogy Messengeren alighanem MINDIG fenn vagy. That is, amíg a mobilodnak van internetelérése (és nem lépsz ki az alkalmazásból teljesen), addig folyamatosan csatlakoztatva vagy. Messenger esetében aligha lenne ilyen szolgáltatás, lévén arrafelé haladunk, hogy 24/7 internetelérés van minden mobilon, és mindenhova folyamatosan kapcsolódva vagyunk.
2016. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszii :)


De hogyha beállítom és amail-t kapok akkor a messengere is vonatkozni fog?

2016. aug. 19. 10:59
 3/4 A kérdező kommentje:

De hiába kapcsolom ki a wifit tegnap egéznap nem kapcsoltam be mégis 1órája voltam aktív mert valaki üzenetet küldött....


Onand tudom mert a tesomat megkértem hogy nézze a telefonján és én is láttam 1 órája voltam fenn


De tuti azért mert üzenetem jött....


Hogy lehet kijelentkezni messengerből??? S.O.S

2016. aug. 21. 12:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Néztem vidiket de az nem magyar...

Meg azt mondták lépjek ki fb-ről de ki vagyok és mégis kapok üzenetet...


A telom Huawei y5

2016. aug. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!