Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox one ra igényelném az 1...

Xbox one ra igényelném az 1 hónap trial goldot, de kártya kell hozzá. Nektek nincs olyan kártyátok ami üres, nem használjátok? Nem akarok róla költeni semmit, csak kell ehez egy bankkártya nekem meg nincs

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Abban biztos vagyok, hogy bankkártyát senki sem fog itt megadni neked. Ezek bankszámlához kapcsolódnak, amiknek van fenntartási költsége, szoval ha valaki nem használja az tuti megszünteti.

Két lehetőséged van: megkéred szüleidet, hogy adják meg a saját kártyájuk adatait (jobban mondva írják be ők...), vagy csinálnak egy internetes alszámlát saját kártyával, amire nem töltenek keretet, így neked is lesz saját kártyád (amit használj felelőségteljesen).

Másik, hogy ha 14 felett vagy, nyittatsz szüleiddel saját bankszámlát (bankkártyával együtt vannak ezek). Ez azért is jó, mert előbb-utóbb elkezdesz dolgozni, oda meg biztosan kelleni fog. Junior számlát egész olcsón lehet nyitni.

2016. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ment a zöld pacsi! ^^
2016. aug. 30. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul mondtam, nem 14 felett kell lenned, hanem OTP-nél már ingyenes a junior 7 éves kortól:

[link]

2016. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rolfus válasza:
De még annyit hozzáfűznék hogy a kártyán kell lennie egy picike összegnek gondolom 500 FT is elég rajta, mert ha nincs érvénytelennek érzékeli a kártyát. Velem is ez volt anno.
2016. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így van. Szoktak egy $1 -es próbatranzakciót csinálni, ami kb annyiból áll, hogy levonnak 1 dollárt, majd visszautalják. Ha sikerül nekik, akkor érvényes a kártya.
2016. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!