Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kezelni a laptopo...

Varus kérdése:

Hogyan tudom kezelni a laptopomon tárolt fájlokat egy másik eszközről pl telefonról kezelni?

Figyelt kérdés
A laptopom tönkrement és a zenéimet akarom a telefonommal letölteni róla .

2016. szept. 1. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tönkrement? Ha a merevlemezzel van valami akkor lehet hogy ki kell dobni a francba, de ha ép akkor egy másik gépbe berakva, letudod róla szedni a fájlokat.
2016. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen a merevlemezzel van a gond de én azt szeretném tudni hogy a laptop szétkapása nélkül tudom e valahogy kezelni?

(egyébként köszöm a segítséget)

2016. szept. 1. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a merevlemez tönkrement akkor a zenéket nem fogod tudni leszedni
2016. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs srácok elírtam.

Az alaplappal van gond , nem a merevlemezzel.

2016. szept. 1. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy asztali gépbe kell berakni a hdd-t, vagy egy másik laptopba és így le tudod menteni
2016. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a laptopod nem használható (nem kapcsolható be), nem tudsz vele semmiféle kapcsolatot (vezetékes vagy vezeték nélküli) létesíteni a telefonoddal.


Milyen típusú laptopod van? (Az alján kéne lennie egy vonalkódnak/típusszámnak) Egyes laptopoknál a HDD-t könnyű kikapni, nem kell a komplett gépet szétszedni hozzá. (Az én Asusomnál egy külön hátlap van 2 csavarral rögzítve, ami a memóriát és a HDD-t takarja.)


A HDD-t kiveszed, SATA-kábellel berakod egy asztali gépbe, és lemented róla a fájljaidat.

2016. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!