Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki ilyen...

Találkozott már valaki ilyen problémával? (alább)

Figyelt kérdés

Gép indítás után azonnal vagy fél óra, 1 óra után lefagy a hang. Szóval, ha hangerőt akarom állítani, akkor lefagy, a youtube-ot nem lehet használni, mert betölt a videó, de nem indul el. A vlc-t azaz semmilyen filmet-sorozatot-zenét semmit, semmilyen programmal nem tudok nézni vagy hallgatni, mert kép van, de több nincs..

Akkor ha jobb alul feljön valamilyen értesítés, akkor az is beszokott fagyni.

Most jön a legjobb: még újratenni sem tudom a windows-t, mert ha elindul a telepítő utána nincs kurzor (szerintem lefagy a telepítő vagy nem tudom)

A fejhallgató usb csatlakozóját akármelyik usb portba rakom lefagy...

Amiket kipróbáltunk eddig:

- bios-t frissítettük

-bios-t visszaállítottuk, azaz reseteltük

- chipset drivert frissítettük...

-a fejhallgatót másik gépen kipróbáltam, de ott nem történt semmi, szóval szerintem a fejhallgató usb kábelével nincs gond

-lehet kihagytam valamit...nem jut több eszembe


Ez a probléma csak gép újraindítás után szűnik meg, de mint írtam valamikor egyből lefagy a hang valamikor pedig csak kicsit (vagy órákkal) később


Segítségeteket kérném, mert egyszerűen nem tudjuk mi a fene lehet. Hardver hibára is gyanakodunk, de remélem nem az.


Ui.: Origin is leszokott fagyni,de azt már eltávolítottam hát ha az új kliens szarakszik...



#Windows #BIOS #hiba #USB #lefagy a hang
2016. szept. 18. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld az illesztőprogramokat újrarakni, ha akkor se, akkor a windowst kellene újrarakni.

Egyébként eredeti windows? Mert ha tört, én megpróbálnák egy másikat feltenni.

2016. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!