Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy bizonyos...

Lehetséges, hogy egy bizonyos idő elteltével, ha sokat használom a fülhallgatót számítógéppel és telefonnal is, akkor (főleg az utóbbinál) nem működik?

Figyelt kérdés

Sokadszorra történik velem, hogy bizonyos idő elteltével (köbö 1-2 hónap), a fülhallgató számítógéppel és telefonnal való folyamatos használata mellett hamar elromlik, mintha "elidegenedne" az egyiktől egy idő után.

Nem vagyok valami nagy számtechzseni, és jó lenne ha valaki felvilágosítani, mert egyre inkább erre gyanakszom, hiszen nem valami kellemes dolog kéthavonta ötezreket kidobni fülhallgatóra. :D Veletek volt már ilyen?



2016. okt. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ha tönkremegy akkor sehol se működik. A számítógép is a a hangot küldi ami ugyan az mint a telefoné. Olyan nincs hogy csak gépen vagy csak telefonon működik. Ha ilyesmi van akkor a számítógép jack csatlakozója ment tönkre.
2016. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Bocs kétszer nyomtam "a" szóval az nem egy valamilyen kód név. :D
2016. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint kiderült, egyszerűen béna kis telefonom volt. Mármint tényleg, eleve csak ideiglenes telefonnak vettem, szóval szhar volt a jack aljzat. :) Hát, okozott ezzel nekem nem egy kellemetlen percet, de hál istennek, Most a Xiaomimról írok, és az azonos aljzat ellenére szól a füles, míg az előző telón ez sem szólt.

Köszönöm a válaszod egyébként!

2017. febr. 2. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Mellékesen ment a zöld pacsi :D
2017. febr. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!