Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beragadt a POWER gomb a...

Beragadt a POWER gomb a laptopomon és nem tudom bekapcsolni. Nem kattan ha megnyomom, épp használtam egyszer fogja magát kikapcsol. Bedugom a töltőt de a led nem világít. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Fent a lényeget leírtam nagyon fontos használatra kell gyors javítási ippek. Nem vagyok szerelő de ha olyan megpróbálhatom, ha csak szerelő tudja megcsinálni, kb mennyit kérhet? Mennyi idő alatt?

#laptop #beragadógomb #gyors javítás
2016. okt. 15. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha beragadt magad is megtudod csinálni . Piszkálgasd, nyomogasd jobbra balra erőltesd és ki fog lazulni.
2016. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés, utána használható lesz e?
2016. okt. 15. 07:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy szó szerint beragadt-e mechanikailag, vagy olyan hiba keletkezett, ami miatt "megnyomott" állapotban van folyton, de ez nem függ a gomb pozíciójától. Előbbit talán ki tudod piszkálni, utóbbi esetben javítást igényel.
2016. okt. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, nem mozdul kicsit körömmel meg tudom emelni de nem sokat számít neki.. Kb mennyi idő megcsinálni egy szerelőnek és mennyibe kerül?
2016. okt. 15. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerelőnek sok, mert többet is csinál, és várni kell azokra, akik előrébb vannak a várólistán. Ilyen szervizelések a hiba jellegétől függetlenül hetekig tartanak.


Talán jobb, ha megkérsz egy ismerőst, aki nem ijed meg egy csavarhúzótól meg forrasztópákától, hogy nézze meg. Jó esetben 2 perces munka.

2016. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, mindent megpróbálok remélem sikerül is..
2016. okt. 15. 08:07
 7/8 Lajos54 ***** válasza:

A dolog attól is függ, hogy maga a gomb ragadt-e be, vagy az alatta lévő kapcsoló adta meg magát...

Utóbbi esetben a kapcsolót kell cserélni (már ha lehet), ha sikerül beszerezni.

2016. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira vágom de remélem nem kell szétkapni nagyon
2016. okt. 15. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!