Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a számítógépe...

Pdani001 kérdése:

Miért van az, ha a számítógépem túl sok memóriát használ, akkor néhány programot figyelmeztetés nélkül bezár?

Figyelt kérdés
Most gondolok én arra, hogy pl. Team Fortress 2-vel szeretnék játszani, de nem tudok, mert folyton bezárja azt, ha túl sok memóriát próbál használni. Erre van valamilyen megoldás?

2016. nov. 9. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
igen. veszel rendes gépet
2016. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Op. rendszer: Windows 7 64 bit

Memória: 3 GB RAM

Processzor: AMD Athalon(tm) II X2 255 (3.10 GHz)

Ez szerintem eléggé rendes.

2016. nov. 9. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik Windows használata esetén sem futottam bele ilyenbe, pedig 32MB RAM-mal is használtam Win95-t... Milyen Windowsról van egyáltalán szó? Milyen alkalmazások csinálják?

Szerintem inkább arról lehet szó, hogy az alkalmazás fejlesztői kezelik ilyen módon azt, ha az adott szoftver nem kap elég memóriát. Nem kapcsoltad ki véletlenül a lapozófájlt?

2016. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De lehetséges, hol kell azt megnézni?
2016. nov. 9. 19:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Mármint a lapozófájlt.
2016. nov. 9. 19:06
 7/9 AntZ ***** válasza:
Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Rendszer > speciális > beállítások > speciális > virtuális memória > módosítás > egyéni méret > adj neki 3072 mb kezdeti méretet > 3072 max méretet. Az egyforma méretek nem teszik annyira töredezetté a hdd-t.
2016. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen AntZ-nek a válaszát, ez tökéletesen működött!
2016. nov. 9. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ki volt kapcsolva?
2016. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!