Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP vélemények?

Windows XP vélemények?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
régi
2016. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
9 éves gépen elfutna? A Windows 7 lassú rajta,Vistát nem alarok
2016. nov. 12. 18:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha régi játékokkal akarsz játszani akkor oké, netezni nem mivel böngészők se támogatják már, és tele van biztonsági résekkel. Így bármilyen linux jobb választás nála, debian, ubuntu, linux mint.. sorolhatnám.
2016. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2,3.Nem akarom az XP-t védeni de szerintetek a vírusokkal foglalkozók pont XP-re fognak írni vírus nem mondjuk 7-re amit többen használnak?Láttom ti is bevetéttek ezt a marketinget...

Valóban jobb választás egy Linux disztró,Debian talán a legjobb.De én a Debian XFCE mellett használtam egy ideig XP-t,frissítések kikapcsolva,antivirus nem volt,IE8 és nem kaptam semmilyen virust se mást.Szóval a biztonság a felhasználó kezében van.

Kérdező:

Régi és jobb választás egy Linux disztró.

2016. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a 7-nél...
2016. nov. 12. 20:35
 6/14 anonim ***** válasza:
- A többiek véleménye helytálló, küzdhetnél az xp-ért, de rengeted időt igényelne, windows7 jó döntés, viszont egy Ubuntu világot nyitna számodra.
2016. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a szüleim 10éves gépén XP után Ubuntu 14.04-et csináltam - teljesen MAGYARUL Gnome2 testreszabott kinézettel. Ikon-témázás-egér és tálca kialakítás... észre se vették hogy ez már NEM XP, mert teljesen ugyanúgy néz ki... Mindent meg tudnak rajta ugyanúgy csinálni, mert még a működése is hasonló ennek a kissé testreszabott felületnek . Gyorsabb, biztonságosabb, nincs fájl-rendszer-töredezés, nem lassul idővel, nem fagy, nem kell vírusirtó és még sorolhatnám... több nyernivaló van vele, mint vesztenivaló, és persze trükközni, crack-elni, törni, csalni nem kell mert ingyen van.
2016. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
erre a konfigra Xp vagy 7 ? alaplap. M62PME-S2P ddr2 1,5GB RAM
2016. dec. 30. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Windows XP inkább.
2016. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyetértetek?
2017. jan. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!