Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik az XP...

Miért nem működik az XP aktiválás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A munkahelyemen újra kell telepítenem pár régi gépet amin XP volt és mindegyiknél van kulcs vásárolva, amivel régen aktiválták. Most azonban nem engedi aktiválni, azt írja, hogy nem tudja aktiválni mert nincs hálózati kapcsolat, pedig van. Azóta inaktívvá vált XP-n ez a funkció nem tudjátok esetleg? Mert írja, folyamatosan, hogy 30 nap múlva lejár a próbaidőszak, de az aktiválást mégsem engedi.

2016. nov. 24. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy XP-t már nem tudsz neten aktiválni. Próbáld meg telefonon vagy SMS-ben.
2016. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Hivd fel a Microsoft ügyfélszolgálatot, ők biztosan tudják, hogyan lehet aktiválni, az XP-t.


Ha nem birsz velük zöldágra vergődni akkor keress egy aktívátort hozzá, és aktiváld azzal: [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszűnt a támogatása, gondolom, ez azt jelenti, hogy aktiválni sem lehet már.
2016. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és szerinted ha lejár a 30 nap akkor nem történik semmi?

2-es: próbáltam én is a külső aktiválást de nekem nincs ott a regeditbe az a fájl, szóval elvileg a kulcsot elfogadta, de ez az aktiválós buborék mindig kijön.

2016. nov. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!