Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért pattog, recseg a hang...

Miért pattog, recseg a hang windows 10 alatt? Youtube vagy saját zene lejátszásnál is fenn áll a probléma. A drivert már újraraktam, frissítettem, mindent próbáltam, kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés

Operációs rendszer

Windows 10 Pro 64-bit

CPU

Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz 60 °C

Kentsfield 65nm technológia

RAM

4,00GB Dupla-csatorna DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)

Alaplap

Gigabyte Technology Co. Ltd. G31M-S2C (Socket 775)

Grafika

W2243 (1920x1080@60Hz)

1024MBATI AMD Radeon HD 5670 (ASUStek Computer Inc) 49 °C

Tároló

465GB Hitachi HDP725050GLA360 ATA Device (SATA) 32 °C

Optikai meghajtók

HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N ATA Device

Audió

High Definition Audio hangeszköz



2016. nov. 26. 12:53
 1/1 anonim válasza:

Helló!


Elsőnek mindig a legegyszerűbb problémát kell keresni,és utána a többi fent álló lehetőséget. 1. Nézd meg a hangszórót, hogy nem sérült-e a membrán. Ez inkább enyhe torz zümmögő hangot ad.Ha poros lett a magas sugárzó (beül)valami oknál fogva, az is adhat recsegő hangot. 2. Ami nekem is volt egyszer az az egyik legegyszerűbb dolog, hogy a hangkártya csatlakozója ki van tágulva és mozog benne a csatlakozó és ezért recseg. 3. Vagy egyszerűen meg van törve a hang kábel. - Röviden ennyi .

2016. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!