Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10ben hogyan lehet...

Windows 10ben hogyan lehet kikapcsolni a felhasználói fiók automatikus bejelentkezést?

Figyelt kérdés
Win7nél amikor bekapcsoltam, felajánlotta, hogy melyik felhasználói fiókba lépjen be, itt viszont mindig abba lép, amiben legutóbb volt és ez idegesítő.... Mit tudok ezzel tenni?

2016. dec. 9. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van több fiókod és nincs rajta jelszó, akkor természetes, hogy abba fog belépni, amelyiket utoljára használtad. Ha van rajta jelszó, akkor érdekes lenne ha jelszó nélkül automatikusan abba lépjen be.
2016. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig bele lép automatikusan. Ha nem hiszed csinálok róla videót is.. :D De még nem sikerült sajnos megoldást találnom rá.
2016. dec. 9. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog 1 felhasználóval néha kér néha nem. Mentorom, aki professzor az ELTE-n is értetlenül áll a dolog előtt, pedig már 64 éves és megélt pár bakit a Windows-al kapcsolatban.
2016. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre azt csinálom, hogy alvóba rakom, és akkor tuti jó helyre lép be. Kifogytam én is az ötletekből!
2016. dec. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!