Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem magasak ezek a hőmérsékletek?

Nem magasak ezek a hőmérsékletek?

Figyelt kérdés

Szóval az alábbi screenshot-ot készítettem ma bekapcsolás után. Egy laptopról van szó, Egy Dell Latitude E6520-ról. Általában vanalatta valami ami megemeli, hogy ne csak az asztalon legyen simán. Hűtőpadot már tervezek venni hozzá. De szerintem ezek az értékeke túl magasak. A felsők Bekapcsoláskor 72 fok és egy pici terheléssel meg felkúszik 85 fokra a ventillátor meg úgy megy mint egy turbina.(CSak chrome-ot használva).


[link]

[link]



2016. dec. 11. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Laptop esetén ez nagyon magas.

Egyrészt takarítsd ki rendesen azt a laptopot, másrészt azt a hűtőpadot szerezd be.

2016. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kitakarítom. És veszek hűtőpadot.
2016. dec. 11. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt már újra is kell pasztázni ,termal padozni.
2016. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ez még annyira nem magas, nekem az egyik laptopom simán felment 95-102c fok közt ugrált prototype alatt! Pasztázás után is ugyan annyi volt szinte! I5 480m + gt540m vga-val! Próbáld meg azért az újra pasztázást + takarítás kombót! Ha nem segít akkor hűtőpad, de perseze hacsak nincsenek nagy nyitott rések a laptopodon ez sem fog segíteni sokat... Feltételezem i5- i7-es modell!? Marad a turbó kikapcsolása...
2016. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A laptop neve feljebb ott van a kérdésben, de igen i5, azt nem tudom mi van a turbóval, de most már van alatta hűtőpad, így 50° körül, van és nem megy feljebb 60-nál.
2016. dec. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!