Ez egy jó laptop?

Figyelt kérdés

Hp 15ac124nh laptopot néztem most ki magamnak. Most Egy Asusom van, ami 3 éves, és már kb 50k-t költöttem rá mert mindig volt valami baja, kb csak az alaplapot nem cseréltük ki benne. Az Asusom HD kijelzős, 2 magos 1.8 Ghz-s, AMD-s processzor, merev lemez nélküli (1TB-s HDD volt benne, de az tönkrement, vettem egy 240-es SSD-t, 8 GRAM-os (DDR3, 1600Mhz). A The Sims 3-at haldokolva futtatja, akksija tönkrement fél év alatt (pedig tudom, hogy kell használni, merevlemez K.O., Wifi antennát cserélték, Pixelhibás lett 1 év után, etc. Anno 3 éve azt 120-ért vettük. Most megint nem indul el az oprendszer, ha bekapcsolom, rögtön ki is kapcsol, és már belefáradtam, hogy csak ölöm bele a pénzt. Ezt a HP laptopot néztem ki magamnak, egyelőre úgy gondolom hogy jó, ezt az árkateget engedhetem meg magamnak. A véleményeteket szeretném kérni, mivel neten nem találtam túl sokat. Előre is köszönöm.

21/L



2016. dec. 11. 23:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia, az hogy jó -e az eléggé relatív. Pontosan mire szeretnéd használni?
2016. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
The Sims, GTA, meg netezéshez, szakdogához.
2016. dec. 12. 00:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kategória, mint az Asus-od. Vegyél HP 250 G5-öt, az legalább tisztességes anyagokból van.
2016. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amit te ajánlasz nem fullhd-s, rosszabb a procija, sokkal gyengebb gep mint amirol en kertem velemenyt.
2016. dec. 12. 21:49
 5/12 anonim válasza:
Szakdolgozathoz ne vegyél laptopot, úgysem bírja. Ezekhez a célokhoz egy univerzális de drága laptop kellene, különben mindenre csak egy kicsit lesz jó. Asztali gépre nem gondoltál? Ugyanilyen kategóriában jobbat lehet összerakni, erősebbet ami bírja a strapát és a szakdolikat (tapasztalat)
2016. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ingázok Miskolc és Debrecen között, sokat utazok külföldre így laptop kellene.
2016. dec. 13. 12:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs egy infós fiú barátod? :D Egyébként HP laptopokat nézegesd, edigitalon/laptop.hu-n vannak érdekes akciók, nekem így sikerült 3 éve vennem egy 180-ezres gépet csak 130-ért. Technikai adatokat felesleges fírtatni, nagyjából az árak arányosan viszonyulnak az értékéhez. 8 gb ramot és jobb processzort keress ami legalább 2.0 MHZ +
2016. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem három éves a Lenovo G505-m (AMD procis), ezt még nem is látta szerelő, semmi baja sincs. De kellett egy utazáshoz, könyvtárba, kis könnyű gép, nem játékra, elég volt az olcsóbb is. Mi derült ki? Az, hogy a Lenovok minősége már nem a régi, ócska kinai gagyi alkatrészekből összedobva, csillogó-villogó M80, Windows10-el, Intel Celeron procival. Néhány hónap alatt kétszer volt garanciális szervízben, először állandóan lemerült az akkuja, most meghalt a merevlemeze! A legjobb lenne, ha körülnéznél a használt külföldi gépeket eladó cégek boltjaiban és vennél egy Dellt vagy Thinkpadot. Két-három éves gépek, i5 proci és meg van oldva a kérdés.
2016. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha valamelyikőtök rákeresett erre a termékre, amit mondtam felül, akkor tudnátok hogy 2.2 Ghz-s, i5-5200U procis. Lenovot nem veszek semmi pénzért. Iszonyat gagyi az utóbbi években, az Asussal az élen. Dell vagy HP jöhetne szóba, a HP inkább mert megfizethetőbb ugyanaz, mintha Dell-t vennék. Szóval a kérdésem még egyszer. A HP 15AC124NH laptop jó gép-e? Köszi a válaszokat.
2016. dec. 17. 18:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Használt gép nekem szóba se jöhet. Köszi.
2016. dec. 17. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!