Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezeket a mappáka...

Hogyan tudnám ezeket a mappákat visszahozni? (Win 10 frissítés)

Figyelt kérdés

Windows 10-em van, és reggel valamit frissített, a Start Menü 8 v4-re vagy mire. Eltűnt az összes mappám az asztalról. Megtaláltam őket, egy másik mappában a C meghajtóban, így 4 mappát kitettem az asztalra, amit gyakran használok.

Most viszont visszaváltott a régire, a háttérkép is visszaváltozott, és ez a 4 mappa, amit kitettem a "frissített" asztalra egyszerűen eltűnt. Ki nem töröltem őket, az biztos.

2-t megtaláltam, de nem engedi őket megnyitni.


Mit csináljak? Hogyan tudnám visszaállítani őket? Próbáltam újraindítani a gépet, de nem jött be az az új frissített start menü vagy micsoda, mert ha bejönne, visszaraknám az Asztal mappába azt a 4 mappát, és akkor a régiben is megjelennének.

De nem értem, hogy miért váltott vissza a régire.


Mit csináljak? Kellene nagyon az a 4 mappa, de tanácstalan vagyok.



2016. dec. 12. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a nagy frissítés lesz, ami konkrétan minden default-ra állít. Háttérkép, mappa elhelyezkedés stb.. A "maradék" kettőnek jobb gomb tulajdonságokkal nézd meg a hozzáférési jogát, hogy ki milyen műveletet végezhet a mappán. (Biztonság fül). Ha meg vagy, írd le mit találtál a többit kiokoskodjuk.
2016. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.

2016. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!