Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyin gamer laptopot ajánlaná...

Milyin gamer laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Fiúk (vagy nekem mind1, csak hozzáértők) segítségét szeretném kérni. Én nem vagyok túl jó ebben, tudok pár paramétert amire figyelni kell, és annyi...

Ami nekem fontos lenne, amelett hogy bivaly erős gép, és még jó pár évig futtatni fogja az új játékokat, hogy könnyű, csendes, lapos, nőies legyen. Színe, mérete mind1 igazából.


[link]


Én őt néztem ki magamnak így első körben, (msi gs60 host pro) ami elv megfelene a paramétereimnek. Viszont nem nagyon van viszonyítási alapom, mert a legtöbb gamer laptop mind féltegla, mind kinézetre, mind súlyra, így olyat nem akarnék (mint pl alienware)


Aki jártas az ilyenben, tudna esetleg abban segíteni, hogy milyen márka milyen tipusaiban tudnék még nézelődni, vagy milyen véleményetek van erről a gépről amit linkeltem?

Köszi a segítséget előre is :)



2016. dec. 20. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már gamerlaptop, akkor alienware: [link]
2016. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Camorri ***** válasza:

Direkt vártam, hogy ne én legyek az első kommentelő.

Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy ha gamer laptopról beszélünk hosszútávra, akkor muszáj lesz egy robosztus laptopot venned. jogos a kérdés: Miért?

Azért mert az ilyen nagy laptopok nem azért néznek ki így, mert design (persze ez is közbejátszik) hanem a megfelelő hűtéstechnika kialakítása miatt. Tehát ha Te az újonnan kijött játékokkal akarsz játszani laptopon, akkor muszáj lesz egy ilyet venned.

Persze más a highPC igényű játékok, és a competitive játékok gépigénye. Ezért van az, hogy léteznek ilyen tömörítettebb változatok gamer laptopok terén, de az nem a highPCgamekhez vannak kitalálva, hanem pont az ilyen LAN játékokhoz.


Amennyiben nagyon low grafon akarsz játszani az újonnan kijött játékokkal, akkor megfelel az általad kinézett laptop, de laptophűtővel!

Remélem tudtam segíteni.

2016. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Laptophűtőm jelenleg is van egy nagy teljesítményű, a mostani gépemhez, ami egy asus, de ideje lenne lecserélni. Az árkeret amugy max 600 rugó, attól többet nem igazán tudok kiadni érte. Online játékokkal nem igazán játszom amúgy, csak storymodeban kb mindent. És ppnt ezért akarom lecserélni a mostani gépem mert a jelenlegi játékok már csak alacsony graf beállításokkal futnak szakadásmentesen.

Ami a problémám az az, hogy azért nem asztali gépben gondolkozom, és azért szeretnék valamilyen könnyebb, kissebb gépet, mert a kanapén van kialakítva a gamersarkom, egy spéci ölbe vehető paddal, ami nem túl nagy, de elfér rajta kényelmesen egy laptop plusz egy kissebb patkány. És alapon a padnak iv van súlya, aztán arra jön ugye a hűtő, plusz ha egy nehéz gép még erre, agyon fog nyomni, ha ennek az egésznek lesz 10 kiló a súlya :D

2016. dec. 20. 19:38
 4/6 Camorri ***** válasza:

Ohh én azt hittem, hogy azért mert mondjuk sokat utazol.

Akkor viszont amit én ajánlok neked a következő (persze csak ha ilyen ötlet nem lövi túl amit szeretnél)

Csinálj egy asztali PC megoldást, úgy hogy a billentyűzet, és az egér menjen csak rá az ölbe vehető asztalkádra. Így súlyban is kisebb lesz az öledben, meg kényelmesen is ülsz. Monitornak egy kisebb asztal is megteszi, csak lényeg, hogy a kanapé előtt legyen. Így mind teljesítményben jobbat tudsz kihozni, és a kényelem sem múlik el. Persze ha nincs hely a kanapé körül egy kicsi asztalnak, hogy rámenjen a monitor, illetve egy gépháznak, akkor sajnos ez a megoldás nem fog működni. De ha van, akkor akár szoba díszítő elemként is megcsinálhatod az egészet. (Én most egy ilyet tervezek). Igazából a legegyszerűbb, és legjobb megoldás ez lenne. Laptopban sajnos csak a nagyok tudnak futtatni ilyen minőségű játékot.

#2 voltam

2016. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom megcsinálni, kicsi anappali, plusz ingázok is országok között...pont ezért lett megvalósítva ez az ölbe vehető pad, bármilyen ágyból, kanapéról tudok vele gépezni... de akkor látom gyúrnom kell egy kicsit, hogy kapjak levegőt egy alienware alatt is :D
2016. dec. 20. 20:48
 6/6 paca001 válasza:
Nézd meg a Razer Blade-eket. Vékony, könnyű, minőségi. Persze ezt meg kell fizetni rendesen
2016. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!